Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segíthet hányinger ellen?

Mi segíthet hányinger ellen?

Figyelt kérdés

6 hetes kismami vagyok még csak, borzasztó hányingerrel egy bankfiók közepén ügyfelekkel körülvéve.. Próbáltam már meleg tejet mézzel, meleg vizet citromlével, borsmenta teát, de eddig ezek nem segítettek.. Van valakinek olyan, ami bevált? Hátha nekem is beválna..

Előre is köszönöm


2008. jún. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2008. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a multivitaminos pezsgötableta volt a jo söt a páromnak is nagyon bejöt amikor hányigere volt
2008. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
B6 vitamin, vagy gyömbér
2008. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hideg teával próbálkozz nekem is ezt javasolták 3 napig hánytam még 1 pohár vízsem maradt meg bennem és ez segített.Van egy 3éves kislányom és mikor hányt a gyerekorvos azt javasolta,hogy jeget szopogason mivel az csökenti a hányást.Remélem tudtam segíteni.
2008. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!