Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok és az...

38 hetes terhes vagyok és az orvos semicillint irt fel megelőzés képp. Azt mondta, hogy ezt minden kismamának be kell szedni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Akkor is kell szedni ha biztos tudom, hogy császárral szülök.Ráadásul az 500 mg -osat írta ami az erősebb és 40 db-os at.Ez nem sok egy kicsit? Nem arról van szó,hogy a terhesség alatt ne szedjünk gyógyszert. Most már végképp nem értem
2008. jún. 4. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még erröl nem hallottam.Nekem nem kellett semmit sem beszednem.de kíváncsi leszek a többirk ve´leménye´re.
2008. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 3 babátmár szültem, a 4.et várom, életemben még ilyet nem hallottam, soha nem szedettek velem indokolatlanul semmit, pláne preventíve...
2008. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kapod, mert Streptococcus tenyészett ki a hüvelyváladékodból????Annál szoktak adni!Vagy valami hüvelytenyésztésed vagy vizelet nem volt?mert ha nem, akkor vaktában elég fura!
2008. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek a megelőzésére írta fel? Én se hallottam még róla.

37 hetes k.mami

2008. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Két gyereket szültem most vagyok várandós a harmadik babóval,de még én sem hallottam ilyenről? De még a környezteemben sem szedettek senkivel soha indokolatlanul semmit. Mit akar megelőzni? Volt esetleg valami vizsgálatod mostanában?
2008. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Ilyenről még én sem hallottam,és velem sem szedettek,és nem is szedetnek feleslegesen semmilyen tabit,pedig a harmadik babómmal vagyok a 37-ik hétben.

De mindenesetre az érdekes,hogy azt tudod előre,hogy császárral szülsz,azt meg nem,hogy minek írnak fel valamit?

Ezt miért nem kérdezted meg a dokidtól?

Én is csak arra tudok gondolni,hogy kitenyészett valami a kenetedből.


Minden jót,üdv.


Én a császárt a helyedben meg akarnám úszni,ha nem feltétlen indokolt.Sokkal rosszabb mint a normál szülés,nekem volt mindkettő.

2008. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A császárt sajnos nem tudom megúszni az előző mütéteim miatt.A gyógyszer felírása előtt pedig nem volt semmilyen kenetvétel minden eredményem rendben volt, semmi tünetem nincs.Azt mondják,hogy minden anyukának felírják,hogy szüléskor ne legyen semmi fertőzés veszély.Teljesen mindegy,hogy szül.Amúgy én is hülyeségnek tartom ezért kérdezlek benneteket.Köszi válaszotakat
2008. jún. 4. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hete szültem, de velem a doki semmilyen gyógyszert nem szedetett. Elég sok kismamát ismerek, mert olyan helyen lakunk, ahol sok a fiatal, de tőlük sem hallottam soha ilyet.
2008. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már szedtem de nekem azért kellett mert a fehérvérsejtszám nagyon magas volt(20 és 24 között)már nem kell szednem kb 1 honapja.most vagyok a 36 hétben.ja és nem szedtem csak 2 szemet,(de ezt nem mondtam a dokinak).meg nekem is mondott olyat hogy megelőzés céljábol,h elkerüljük a fertőzést.
2008. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!