Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 25 hetes kismama vagyok...

Én 25 hetes kismama vagyok tegnap voltam UH-on és a doki ezt megelőzően 2 UH-on is azt mondta, hogy kisfiam lesz most viszont tegnap közölte velem, hogy lehet még sem fiú, mert nem látja a fütykösét! Ekkorát tévedhet egy orvos?

Figyelt kérdés

Eddig fiú most meg talán lány?

Ne értsen senki félre, de egy kicsit csalódott vagyok, hogy most akkor mi is lesz a baba neme, mert a férjemmel már beleéltük magunkat, hogy az első kisfiú lesz! Sajnos most 4d UH-ra sem tudunk elmenni, csak a jövő hónap közepe fele, de addig viszont lesz még UH-om a választott dokimnál! De akkor mit látott a doki az előző 2 UH-on? Volt már vki így? Szívem mélyén nagyon kisfiút szeretnék! Előre is köszönöm a segítségeket és Boldog babavárást kívánok mindenkinek!


2008. jún. 4. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sok olyat hallottam már, hogy azt mondta a doki, h x, aztán mágis y lett a szülés után. Ezek a tévedések persze mindig a 2D-s UH alapján voltak.Szerintem a !D-s Uh lesz a biztos, addig ne éld bele magad semmibe. Ott neked is egyértelmű lesz, ha éppen mutogatja magát.

Én mindig kislányt szerettem volna, a párom fiút. És nekem is fiú érzésem volt, álmomban is fiú lett. Aztán kiderült, hogy kislány lesz. És nem éreztem magam boldogabbnak tőle, és a párom sem csalódottabbnak egy pillanatig sem. Hisz az a lényeg, hogy egészséges legyen, bármennyire közhelyes is.

2008. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

27 hetes kismama vagyok. A nagyobbik fiam 5 éves. És most is kisfiút várok. Nem tudom, hogy hogyan tudják félrenézni, vagy elnézni a dokik a "dolgot", mert nálam mind a kettőnél nagyon látszott hogy fütykös van:)tisztán látszott a zacsi, és a hegye is:)még fordított helyzetet el tudok képzelni, hogy először azt mondják lány, utána meg hogy fiú, de így....

na mindegy! tudom, könnyű azt mondani, hogy ne legyél elkeseredve, de próbáld meg! a lényeg tényleg az, hogy egészséges legyen! örülj neki, hogy ez most a legnagyobb probléma!:)

boldog babavárást!

2008. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik csatornán láttam egy műsort, ahol mutatták a bébi fejlődését a pocakban, és mondták is, hogy az első hetekben (amikor már látszik a pici formája) mind a két nemű babának van egy kis "nyulványa" ott, ami maga az ivarszerv, és ez kislányoknál visszahúzódik.. Nem akarok nagy hülyeséget mondani, csak lehet, hogy ilyesmi az oka.

Még nem biztos így sem, hogy kislány lesz, állítólag a fiúk szégyellősebbek és lehet, hogy épp elbújt.

De gratulálok nagyon, bármilyen nemű is lesz a bébi!!

2008. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Múlt hét kedden írtam ezt a kérdést ide, szinte ugyanez volt, nagyon beleéltem magam a kisfiúba és mikor megtudtam, hogy lány lesz, lelkileg teljesen elfordultam egy időre a saját pici babámtól, szörnyű érzés volt. Most már sokkal jobban érzem magam hála Istennek. Olvasd el, milyen szép válaszokat kaptam és biztos Te is megnyugszol.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2008. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a biztatást nagyon jól esik! Tiszta szívemből kívánok mindenkinek Boldog babavárást!
2008. jún. 4. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 27 hetesek vagyunk, az első 3 UH-n kisfiút láttak, majd közölte az orvos, hogy fütyinek igen nagy lenne amit lát,( egy férfi megirigyelhetné),végül beismerte, hogy a köldökzsinórt látta.Tegnap viszont a 4Dn mondta a dr.nő, hogy egy mozgékony pici hölgy lakik odabenn.Ilyenek előfordulnak!

További szép babavárást!

2008. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!