Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennem kell genetikai tanácsad...

Mennem kell genetikai tanácsadásra, de nem tudom elérni őket csak az autómatát. 19 hetes vagyok akkor nekem melyik nap kell mennem?

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG!
2009. szept. 3. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! Hova kell menned? Én a SOTE I-en voltam. Nehéz őket elérni de ne add fel, ha jól emlékszem valahogy csütörtök-péntek volt hogy sikerült időpontot kérnem, és 22 hetesen mentem, arra adtak időpontot. De megkérdezték hogy miért kell mennem, gondolom ahhoz igazítják az időpontot. Próbálgasd hívni őket ha kell 10 percenként.

Amúgy jó számot hívsz?

2009. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt tényleg Debrecenbe kell mennem!
2009. szept. 3. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem még olvasod. Debrecenben a klinikán hétfő/kedd/csütörtök 8-14ig vannak. Szerdán nem tudom, de akkor vannak az előjegyzésesek. Szerintem 12 fele érdemes odamenni, 8-9 fele tuti nem, mert rengetegen vannak.
2009. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!