Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet használn...

Terhesség alatt lehet használni szeretkezéshez sikosítót?

Figyelt kérdés
2007. szept. 9. 19:26
 1/10 anonim válasza:
0%
én ugy tudom hogy terhesség alatt még sexelni se szabadna!!!!!
2007. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát gratula az elöttem szolohoz kicsit el van tévedve biztos nem volt még terhes, szabad sexelni ha az orvos külön nem tiltja,sikosítot is lehet használni.

2007. szept. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az elöttem szólóhoz.ha orvos külön nem tiltja,akkor szabad a szex az utolsó hónapig.

A síkosító is szabad.

21.hetes kismama.

2007. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem utána: Beírtam a google-be hogy "terhesség alatt sikosító", és kapásból kidobott egyet, amit lehet használni! És lehet szexelni terhesség alatt (ha az orvos nem tilt el tőle), persze nem most kell elgyakorolni a legextrémebb pozitúrákat...
2007. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
MI A DUREX NEVŰ SIKOSÍTÓT HASZNÁLTUK VÉGIG DE CSAK A KÉK SZINŰT MERT AZ NEM OKOZ VÉRBŐSÉGET.
2007. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló egy barom!

A többiekkel egyet értek!

2007. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Igazuk van az elöttem szóloknak. terhesség alatt lehet szexelni csak ényleg ne vigyétek túlzásba ne most akarjátok kiprobálni a kama szutrát;P

De az utolsó hónapban én ugy tudom h a babának fájhat a dolog mert olyankor már elég nagy és teljesen kivan fejlődve és a feje is jön jön előre felé.. Ugyhogy vigyázz az utolsó pillanatokkal nehogy a párod meg a bébyke feje egymásba ütközzenek.

Amúgy nem jó neki az állandó rángatás sem ami ugye a kibehúzogatástól van..

De azért lehet csak ovatosan... Boldog várakozást kivánok

2007. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Lehet használni, csak az orvost is kérdezd meg hogy ő mit ajánl.Mert azért lehet benne olyan anyag ami a babának nem jó... pl. ami vérbőséget okoz...

A terhesség alatti szeretkezést pedig ha az az orvos nem tiltja akkor egészen a szülés megindulásáig lehet. A babának nem árt még a legvégén sem,hisz akármilyen nagy is kismedence tetején helyezkedik el(mivel oda csak a vajúdás alatt kerül a buksija)és apa bármennyire taktikás, odáig nem ér fel... :D

Szóval az utolsó pillanatig lehet...ha az orvos nem tiltja, de ált. ha tiltja akkor általában a koraszülés kockázata miatt teszi, így a 37.hét után már lehet újra.

Speciel nekem 4 napos túlhordással a szülésznőm javasolta, hogy töltsünk el apával egy romantikus estét hátha.... pár órával később meg is indultak a fájások. :D

2007. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó nyilván egy pasi, akinek fogalma sincs a nőkről. Nehogy ez paráztasson. Szerintem nyugodtan használhattok síkosítót, de a biztonság kedvéért kérdezd meg a nőgyogyit.
2007. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
17%
jólvan na.:D még sexelni se sexeltem, nemtudtadm. bocsi!!!
2008. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!