Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a Semmelweis Kórházb...

Miskolcon a Semmelweis Kórházban szülés után meddig lehet velem és a babával a férjem? Apás szülést akarunk, és én olyasmit hallottam, hogy szülés után még 1 órát együtt lehet az újdonsült család. És csak azután kísérnek fel a kórterembe. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szültem. Szülés után 2 órát voltam még fent a szülészeten, apa velünk volt végig. Utána mikor letoltak az osztályra, annyira jöhetett be még a táskámat letette és adott egy puszit. Remélem az most is így van 2 héten belül várjuk a másodikat! ;)
2013. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem,hogy így van még :) Én kicsit később szülök,majd csak április végén-május elején :)

Köszönöm a válaszod,könnyű és gyors szülést kívánok neked!! :)

2013. jan. 30. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott fogok szülni, és 2 óra a megfigyelési idő szülés után, addig bent lehet apa.
2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!