Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit nőtt a melletek a...

Mennyit nőtt a melletek a várandóság alatt? Ill az elötej mikor indult el?

Figyelt kérdés

én most vagyok a 27.hét elején és kezdettöl fogfa nem éreztem semmi fájdalmat talán ici pici érzékenység volt ami pár napig tartott!és nem igazán nött sajnos!még beindulhat?

köszi mindenkinek aki válaszol


2009. szept. 2. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 80B-ről jelenleg 90B-s lett a cicim. Előtejem nincs, bár az nem befolyásolja hogy lesz-e tejem, mint ahogy a méret sem. Ne aggódj!

Boldog babavárást!

35 hetes kismami

2009. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia én 15hetes vagyok, de nekem már sokat nöttek a melleim már egyik melltartóm sem jó rám. Lehet hogy köze van annak is hozzá hogy nem az első terheségem.
2009. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12 hetes a kislányom.

A 24.héttől volt előtejem. De nem fájt és nem feszült.

A mellem 75B-ről nőtt 75C-re (a terhesség végén ez még 80C volt, csak visszafogytam).

Nem baj, ha nincs még előtej, az nem befolyásolja azt, hogy mennyi tejcsid lesz később, nyugi.

Boldog babavárász és könnyű szülést kívánok.

2009. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nekem óriási cickóim voltak, el voltam képedve, de főleg szülés után.A férjem is csak lesett:) Aztán szép lassan visszament.Előtejem egyáltalán nem volt, de utána nagyon sok tejem volt.
2009. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

75B-ről 80 C-re.

kb 30. hétig még jó volt a régi melltartóm, most 34 hetesen már nem tudom hordani.

Fog szerintem növekedni, főleg ha szoptatni fogsz.

2009. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát,elsö babánk és sok a kérdés bennem :-).minden jót kivánok nektek,és boldog babázást
2009. szept. 2. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

75/b-ről,90/C iszonyatos!

én már várom,hogy kisebbek legyenek a melleim!

előtejem nem volt,de már fél éve szopizik a babám:)!

2009. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem elég nagyot nőttek, bár még előtejem nincsen, de 95C -ről 115F-re, bíztatnak hogy visszamegy majd, a páromnak viszont tetszik.

2009. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 75B-rol nott 85D-re. Es kb a 25. hettol volt elotejem.

De ertelme nem volt egyiknek sem, mert az anyatej egyaltalan nem indult meg, szules utan ket-harom hettel a cicim is elkezdett apadni. En speciel irigyellek, inkabb ne nott volna nekem se semmit, mert volt egy formas nem tul nagy mellem, ami hatalmasra duzzadt, majd a babam harom honapos korara osszeesett kicsire. Borzalmasan nez ki, a bor nagy marad, log, undorito.

Most a 2. babamat varom, 16 hetes vagyok es egyenlore semmit sem nott, de hogy oszinte legyek nem is banom, akkor talan meg rondabb lenne, amikor ismet osszemegy.

2009. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!