Barbara2012 kérdése:
Mit érdemes megvenni a babának és hol? (mikros sterilizáló, vagy kifőzés, kézi vagy elektromos mellszívó, cumi, cumisüveg, bimbóvédő. ) Első baba.
Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:20
11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Természetesen szeretnék szoptatni, nem tápszerrel akarom majd etetni a babámat. A cumisüveget a teának meg a lefejt tejnek szeretném , hogy ha utazunk valahova. Cumit nem szeretnék neki adni, de ha mégis kellene akkor legyen.
2013. jan. 29. 19:17
12/12 A kérdező kommentje:
vagy
2013. jan. 29. 19:21
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!