Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 6 hetes 2 napos még...

Egy 6 hetes 2 napos még nagyon kicsi mama vagyok, ilyenkor lehet-e még hajat festetni? Vagy inkább csak sapkában legyen a melír?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

én vártam a 12.hétig a hajfestéssel.és mindenképpen jól szellőztethető helyen csináljátok!

boldog babavárást

2008. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor asszem sapkában festünk!! Köszi még 1x
2008. jún. 3. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Erről nagyon megoszlanak a vélemények, de igazából lehet festeni, nem ártalmas. Én azért elővigyázatosságból megvártam az első trimeszter végét. Nekem van lehetőségem arra, hogy kint a kertben festessem a hajam (Anya szokta festeni). De ha neked ez nem lehetséges, mindenképp jó szellős helyen fessétek, legyen nyitva ajtó-ablak, akár melír, akár festés!
2008. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jobb megvárni a 12 hetes kort, ugyanis a festék komoly fejlődési rendellenességet okozhat.

Én is megvártam pedig festett szőke voltam. Mire fodrászhoz mentem legalább 6 cm-es hajtövem volt, de nem érdekelt.

Nekem fontos volt a baba egészsége.

Az, hogy te megvárod-e a te döntésed, és a lelkiismeretedre van bízva.....

2008. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én megkérdeztem az orvosom, lehet -e az első 12 hétben festetni, egyértelmű igen volt a válasz, azt tette hozzá, hogy szellőzön a helyiség. Végül én a 12. héten mentem, és csak melíroztattam. A véőnőm még a melírt sem hlyeselte ngyon, ebből is látszik, megoszlanak a vélemények. Nekem nagyon sok ismerősöm festette szőkére a haját a terhesség alatt,s semi baj nem lett belőle. Én a helyedben a melírt választanám, szerintem fóliában is mehet, nem érintkezik a fejbőröddel a festék.
2008. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt micimacko sziasztok!

nagyon erdekes dolgokat olvastam itt vajon a hajfestek artalma a magzata ha igen miert es m,ert nem szabad hogy a festek a boromhoz erjen ezt a kedest attol kerdezem aki a melirt ajalnotta na en haladok az 5 honap fele es 2 hettel ezelott festettem fodrasznal barnara a hajamat tehat evvel en beis fejeztem mert elobb sszoke voltam van mar 2 gyerekem de meg sosem hallottam hogy haj festes karos lenne!

2008. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!