Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában kevesebbett mozog...

Mostanában kevesebbett mozog a babám.27 hetes vagyok de kb 2 napja alig érzem. Ez lehet a meleg miatt. Mondjuk azt hozzátenném hogy nagytakaritásban vagyok, nemtudom ez számit e valamit. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


én is 27 hetes vagyok. Tegnap voltam dokinál, és megemlítettem neki, hogy az elmúlt 2-3 napban nem annyira aktív a babám. Azt mondta ne csodálkozzak rajta, a front rájuk is hatással van:) dobogott a kicsi szive, úgyhogy nálad sincs semmi gond szerintem.


boldog babavárást!

2008. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a meleg miatt van,de amúgy attól,hogy te nem érzed ő még mozog bennt,csak még sok helye van.majd egy hónapmulva már nem lesz annyi:)Nekem is kevesebbet mozog.34hetes kismama
2008. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

ebben a melegben nekem is kevesebbet mozog,estére mikor lehül a levegő akkor szokott mozgékonyabb lenni...amugy én gonosz vagyok vele,mert ha nem igazán mozog napközben,eszek egy kis édességet és rá kb 10 percre már ficánkol is..vagy kényelmetlen testhelyzetet veszek fel és azt se tűri...de legalább megnyugszom..

31 hetes

2008. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!