Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy sűrű, fehér...

Normális, hogy sűrű, fehér folyásom van kb 5 hetesen, és a tünetek jönnek mennek?

Figyelt kérdés
Általában estére erősödnek fel a tünetek (hasszurka, mellfeszülés, szédülés...)
2008. jún. 3. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem is ilyen erős folyásom volt,ma 7 hetes vagyok és már csak ritkán van nagyon kevés átlátszó folyás. nekem a mellfeszülés egész nap megvan,de leginkább este,alvás közben zavaró. a szédülés ellen én sok ásványvizet iszok és sokszor eszek nagyon keveset. azóta csak ritkán van szédülés, de abszolút nem zavarnak a tünetek. boldog babavárást
2008. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A folyás terhesség alatt végig sokkal több mint azelőtt. Az a jó, ha fehér és nincs szaga! A tünetek is jönnek mennek, kinél hogy! Minden ok, ne aggódj!
2008. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor nem aggodalmaskodom :o)
2008. jún. 3. 09:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, Még annyit, hogy a nem férek bele a melltartóimba. Ti is így vagytok ezzel?
2008. jún. 3. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
hAt hetesen vettem 80-as melltartót ,most 12 hetesen vehetek mégnagyobbat.. én sem tudom meddig megy így. sose volt 75-ösnél nagyobb.
2008. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!