Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 8 hetesen...

Normális az, hogy 8 hetesen még csak sima vizsgálatot csinált a doki, ultrahangosat nem?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy 8 hetes terhes vagyok és voltam a dokinál a héten, aki sima vizsgálattal megállapitotta(amit ugy is tudtam), hogy terhes vagyok és okt. elsejére visszzahivott hüvelyi ultrahangra??? Nem kellett volna neki már most megnézni, hogy minden rendben van-e?
2007. szept. 8. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

12 hetesen kötelező elvégezni az első ultrahangot. Nekem is akkor csinált először ultrahangot, a nyakiredő miatt. (Down-kór miatt).Nem vagy lekésve semmiről, ne aggódj. A doki tudja mit csinál, de ha nem vagy megelégedve vele, akkor válts dokit.

SOk sikert! Hidd el a doki tudja mit csinál!

2007. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem ma´r a legelsö izsgálaton is csia´ltak uh-t.azo´ta minden vizsgálatkor kapok én is egy fotót,a leendö lányomról.Nem kötelezö az uh,de nem a´rt ha csinálnak,pl.:a szívdobogása´nak,illetve az embrio´nagyságának,e´s méhen kívüli,vagy belüli állapota´ról.Ha gondolod,menj el egy násik orvoshoz!

Gratula a babához.

Egy 21.hetes kismama.

2007. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az első válasznál nem írtam, hogy szívhangot nézett nálam is az első alkalommal, de normál ultrahangot nem csinált.
2007. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne már csinálnia UH vizsgálatot, pl. amikor én mentem hozzá, akkor 6 hetes voltam, és ahogy a vizeletvizsgálat pozitív lett, rögtön elküldtek ultrahangra, tulajdonképpen megerősítésként. Ráadásul az első nem is valami kellemes, mert nem csak kívülről nézegetnek meg, hanem "belülről" is, ami azért nem egy fenomenális érzés.
2007. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább keress egy másik dokit.

Hüvelyi ultrahangot az eslő pár hétben szoktak csinálni.

Október elején már inkább hasi ultrahnagot kellene.

Arról nem beszélve, hogy csak ultrahnaggal tudja megállapítani, hogy méhen belüli, vagy sem, dobog -e a szív stb.

Nekem kérdéses volt, hogy méhen belüli -e, szerencsére az volt, de ha méhen kíbüli lett volna, és nem veszi észre, mert nem vizsgál meg ultrahnaggal, abból komoly gondok lehettek volna.

2007. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!