Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete volt meg de par napja...

1 hete volt meg de par napja terhessegre utalo jeleim vannak. Hanyinger, faradsag, szurkal a hasam alja, sokat kell pisilnem. Lehetek tehes?

Figyelt kérdés
2 honapja volt egy spontan vetelesem.Ha fel idonel jarok nem szokott semmi bajom lenni!!!Nem ment el a parom csak "jatszottunk".De ha jol tudom veteles utan nagyobb a lehetoseg a teherbe esesre!
2008. jún. 2. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen vetélés/abortusz után kisebb az esély babára. Kevés az esély, hogy most babás vagy:( Ha kisbabát szeretnél ne védekezz:) A menstruáció első napjától számitott két hét múlva érdemes próbálkozni (ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius pózban. Aktus során rakj magad alá egy párnát kb. a derekad alá, hogy megemeljen. Aktus után gyertyaállás kb. 20percig, utána nyugodt fekvés!
2008. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen jól tudod!!!Nekem volt abortuszom(sajna)és rá kb:2hónapra megint terhes lettem:)))
2008. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudja jól! Ha neked sikerült rögtön utána egy baba, akkor örülj neki! A legtöbb esetben kevesebb az esély! Első válaszoló vagyok:)
2008. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Lehet hogy azert mondtak nekem hogy konyebb lesz mert spontan vetelesem volt es nem kelett semilyen beavatkozas!!!

Nagyon bizom benne!!!!

2008. jún. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!