Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árt a babának 39 hetessen...

Nem árt a babának 39 hetessen a szeretkezés?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 2 hónapig nem voltam együtt,de most úgy elkapott a szex utánni vágy.De ha ártalmas akkor kibírom.Köszike a válaszokat.
2008. jún. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát most már sok kárt nem okoz szerintem. Beindithatja a szülést az orgazmusod, de lassan más úgyis itt az ideje, tehát kockáztathatsz.
2008. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma töltöttem a 39 hetet,ennyirre nem kívántam a szexet,csak most.30-ik héttől féltettem a babát,meg nehogy a szülés hamar beinduljon.De most ha beindulna a szülés nem lenne baj,mert Június 8-ra vagyok kiirva.
2008. jún. 2. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A sperma beinditja a szülést, de nem kell aggódni, már jöhet a baba:)
2008. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szeretkezés valóban beindíthatja a szülést, de nem feltétlenül! Amúgy ami neked jólesik, az a babókádnak is! 39 hetesen meg már csak induljon be az a szülés, ha akar, nem? Legalább hamarabb a karodban lesz a picikéd.

Szeressétek egymást, aztán könnyű szülést és boldog babázást!

2008. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.Igen valóban jó lenne ha megindulna már a szülés,mert az orvos szerint 1-2 hetet ráhúzok.Az elsővel is ráhúztam,és 42 héte szültem meg,de ugy indítottak szülést.Nagyon szépen köszönöm a jókívánságot.puszi mindenkinek!!!!
2008. jún. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!