Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten töltöm a 37. hetet,...

A héten töltöm a 37. hetet, de még mindíg rengeteget mozog a kisfiam. Ez azt jelenti, hogy még odébb van a szülés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
elméletileg a szülésközeledtével csökken a mozgás, de napi 10-nek kell lennie. Ha ilyen fürge, lehet még várat magára.
2008. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egyénileg nagyon változó. Van, akinél az utólsó 1-2 hétben nagyon belassul a pici, de olyan ismerősöm is van, akinek a babója az utólsó pillanatig aktív volt. De ha ma vagy 37 hetes, még nem is baj, ha 1-2 hetet odabent marad, bár azt is százszázalékosan megértem, ha szeretnéd már kívül tudni! Én ugyanis 36 hetes vagyok.:-)) Amúgy az én lánykám is extra aktív még, igaz, mindig is az volt. Kíváncsi leszek, nálunk hogy alakul!

Kitartást erre a pár napra/hétre és könnyű, szép szülést neked!

2008. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia még 37 hetessen is nagyon sokat mozgott a babócám.Én holnap töltöm a 39 hetemet,és most pár napja alig mozog valamit.Este kicsit mozog,olyan furcsa mert nekem is babóca kis mocorgós volt.Ezek szerint akkor én már közel vagyok a szüléshez.Boldog babavárást!!!
2008. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szülés előtt két nappal 25 perces NST vizsgálaton több mint 80at rúgott a kicsi lányom:)De amúgy észrevehetően belassult az utolsó 1,5 héten.

Nyugi,még van időd a végéig:)

2008. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mindenkinek boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!
2008. jún. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!