Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős? Hét? Nem? Esetleg...

Tippelős? Hét? Nem? Esetleg plusz kilok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 19. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

21 hét lány. + 14 kg.

Tokád, úszógumid van rendesen, a hónaljnál is vannak párnák, a hasad is lóg, szedhettél fel rendesen, vagy már túlsúllyal kezdted.

2013. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem oldalról fényképezted magad? (Vagy valaki.) Így a hasad nagysága nem is látszik! Ez egy fehérneműs kép egy kövér nőről.
2013. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

25 hetesnek mondanálak kb és szerintem kisfiú...

tényleg nem egy előnyös kép inkább a melleden van a hangsúly oldalról szebben látszódna a pocakod mérete így szemből nem az igazi...

2013. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25-26. hét kislány?
2013. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

huuu, elso, de irigy vagy :D

Szerintem 28.hét és plusz 8kg

2013. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
27 hét fiú, és plusz 12 kiló :D Az meg görény aki megszólja a kinézeted!!!! :P
2013. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem vagy kövér.nincs tokád se!! 25hét,kislány,+8-10kg:)
2013. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Azért ez a rosszindulat és gonoszság döbbenetes!!!

ELSŐ! Mégis hol látod a képen a tokáját, amikor a nyakánál kezdődik a kép!!!

A kövérség nem itt kezdődik!

Áhhh, mindig elfelejtem, hogy itt csak tökéletes nők,kismamák, édesanyák vannak, tökéletes alakkal, gramm felesleg nélkül...

Szégyeljétek magatokat!

Ja, és megnéznék a nagy kritikusokról is egy ilyen, hasonlóan közeli fehérneműs képet, de csak azért, hogy végre lássam milyen is egy tökéletes kismama!

2013. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]



akkor itt van oldalrol,amugy nem zavar a sulyomat illető kritika de azért az elsőt megkérdezném hol látja a tokámat mert még a nyakam sincs a képen nem hogy a tokám :P amugy tudom hogy igy nehéz tippelni mivel nem tudjátok milyen voltam a terhesség előtt

2013. jan. 19. 12:28
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm utolso aranyos vagy de erre nem kell adni,névtelenül arctalanul kommentál mindenki amugy én elfogadom azt is hogy valaki értékrendjében ez már kövérség,ezért vagyok kiváncsi mindenki véleményére,nem várom el hogy dicsérjenek igaz szebben is lehetne de nem volt bánto,amugy én csinos kismamának érzem magam ez a lényeg :D
2013. jan. 19. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!