Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apa itt hagyott minket,...

Az apa itt hagyott minket, nem irja alá az apaságit sem. Hogy fognak nézni rám a kórházban hogy az én nevemen lesz a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
en akkor lettem terhes amikor szakitottunk,nem erdekelte ot,nem is talalkoztunk azota.az en nevemet viseli es nem is fog sose talalkozni azzal az emberrel akitol fogant!mert apukaja van neki,meg mielott megszuletett egymasba szerettunk a parommal es egyutt csinaltunk vegig mindent!(szules stb.)azota is minden ok,es inkabb viselje a te nevedet,mint olyanet akit abszolut nem izgat!nem?
2009. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ezerszer cifrább esetekkel is találkoztak,nem fog ezzel senki foglalkozni.Az pedig,h a te nevedre kerül,nem jelent semmit,sokan a férjük vezetéknevét veszik fel a keresztnevükhöz-né nélkül-,úgyh teljesen megszokott,h Kovács Pistike nem Kovácsné gyereke,hanem Kovács Mancié.Ez legyen az utolsó,amivel idegesíted magad.:))
2009. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz neked és én őszintén sajnálom!Szerintem nem fognak beszólni mert a 21. és nem a 16.században vagyunk,de ha mégis te ne foglalkozz vele,mindig voltak és lesznek rosszindulatú emberek de akik téged szeretnek maximálisan melletted lesznek és csak ez számít!Aki pedig elhagyja a terhes barátnőjét az nem is apa csak 1 donor!!!
2009. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!