Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A görögdinnye vízhajtó hatású?

A görögdinnye vízhajtó hatású?

Figyelt kérdés

Most olvastam az egyik oldalon, hogy magas víztartalma miatt vízhajtó.

24 hetes terhes vagyok, egyáltalán nem vizesedem még, de drága anyósom azzal riogat, hogy nem ehetek majd dinnyeszezonban dinnyét, mert attól fogok vizesedni! Most meg olvasom, hogy a dinnye vízhajtó...mi az igazság?


2008. jún. 1. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Marhaság , nem értem miért szeretnek ijesztgetni ezek az "anyósok"??Nekem is azzal jott, hogy nem szabad sokat simogatni a hasamat , mert az nem jót tesz nekem és babának.....20-hetes vagyok , szinte napi szinta eszem a dinnyét , epret, kortét...igen ,vízhajtó hatása van a dinnyének ami kimondottan jó neked is és a babónak is,egyed csak ,jó étvágyat ,grat. a pocaklakóhoz,pusszzz....
2008. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal a görögdinnye tényleg vízhajtó hatású.

Ha kívánod, szerintem nyugodtan egyed!

33 hetes kismami

2008. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!