Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsipte egy szunyog a...

Megcsipte egy szunyog a hasam, lenn a koldokom alatt jobbra es most azon filozom, hogy a merge eljuthatott a babahoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, ez most itt nem egy komoly kérdés... a szúnyognak mérge? Miért, van neki?


Amúgy ha viccnek szántad, tök jó ! :)

2009. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
a szunyognak nincs mérge, max. érzéstelenitette a bőrödet, mielőtt a bőrfelszinedből vért szivott. a babád észre sem vette.
2009. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly! Miert lenne poenos? Sajnos ki is vakartam es most sebes lett es verzett is. A szunyogcsipes akar hoemelkedest is okozhat es megnoveli a hisztaminszintet ugyhogy igenis elgondolkodtatott hogy mi van ha a babahoz ert valami valahogy...
2009. aug. 28. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de ez kicsit túlzás.

Ha olyan ártalmas lenne e szúnyogcsípés, akkor minden kismamának, kisbabának lenne valami baja tőle???

Nyáron elkerülhetetlen a szúnyogcsípés, főleg vízpart közelében. Lehet, hogy be kéne zárkózni emiatt a lakásba?


A darázs, méhe, vagy kullancs már rizikósabb, de a szúnyog... :)

2009. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mielőbb menj be a legközelebbi sürgősségi/baleseti sebészetre. Ott megfelelő felszerelés és szakképzett orvosok fognak ellátni. Valószínű kapsz Adrenalin injekciót egy kis Calcimusccal.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2009. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Az elvakart szúnyog csípést valószínű még össze is varrják pár öltéssel, természetesen altatásban :))))
2009. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

És beutalnak a pszichiátriára, mert nem kicsit vagy hipohonder!!!

Élvezd már inkább a tehrességed!!

2009. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha belémélvez a férjem és terhes vagyok akkor lesz baja a babának? Orgazmusom is volt, ez is megnövel mindenféle szintet a szervezetemben, sőt még méhösszerándulásom lett, kipréselheti a kisbabát???
2009. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nikcsi ***** válasza:
76%

Kedves kerdezo! Szerintem ne olvass ennyit. Nem tudom mennyi idos allapotos vagy, de ha igy folytatod mire megszuletik a babad bedilizel es ezt nem rosszindulatbol irom hidd el. Es majd meg utana jon a java! Eszik-e rendesen, fejlodik-e rendesen, most miert sir, miert nem alszik stb.

Szoval csak lazan!!! Vagy ahogy felenk mondjak take it easy!

Hogy a kerdesre is valaszoljak, semmi baja nem lesz a babadnak.

2009. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Jaj Istenem! :DDDD Veled sem kerülnék össze egy szobába! :DDDD

Szerintem mondd, hogy csak poén volt, akkor még jól is kijöhetsz a helyzetből! :D

2009. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!