Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok az UH szerint 18...

Most vagyok az UH szerint 18 hetes. Az ugye nem baj, hogy 1-2 hét óta még mindig csak a remegést / bugyborékolást érzem, de még mindig nem igazán érzek teljesen egyértelmű és erős mozgásokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony testalkatú, lehet, hogy emiatt is van. Volt valaki hasonló cipőben? A remegéseket már állandóan érzem, főleg amikor eszek, már ez is jó, de szeretném már teljesen érezni Őt!

Amiatt írom ezt, mert itt többen is írták, hogy már 15-16 hetesen már az apa is érzi a rúgdosást, és ez egy picit aggaszt.


2009. aug. 28. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi még nagyon pici azért nem érzed még.Én nem nagyon hiszem,hogy 15 hetesen bárkinek is érezte apa a rúgást...az később szokott lenni.

2009. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugi.én vékony testalkatú vagyok,és csak 20 hetesen keztem érezni,most vagyok 22hetes,már folyamatosan érzem,de nem érzek túl erös rugdosást,még most sem.sokan azt irják,hogy fáj nekik meg ilyenek,hát nekem abszolút,olyan érzékien rugdal.nagyon jo érzés.
2009. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ez megnyugtató.
2009. aug. 28. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Szió!Ne aggódj.Én csak 22 hetesen éreztem a babá(k) mozgolódását(pedig ikreket vártam).Amugy én közepes testalkatú vagyok.
2009. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18+6 vagyok ma. Tegnap este éreztem igazán először a kiscsajt. Előtte is volt olyan, mintha éreztem volna, de valószínűleg napközben nagyon pörgök a munkahelyen és nem vettem észre, ha mocorgott is. Tegnap este viszont nyugisan feküdtem és egyértelműen rugdosott. Legalább 5-ször.
2009. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó! Én ma 18+4 hetes vagyok, és én is már éreztem apróbb mozgásokat, de nem vagyok benne biztos, hogy az Ő volt, mert nagyon kellett nyugalmi állapotban figyelni. Tegnap egyszer nagyon apró kis pöckölésszerút éreztem egy pillanatra egy pontban, de az lehetett akár bélmozgás is.:O)...Mindenesetre azt semmiképp nem állítanám, hogy egyértelmű rúgdosásról beszélhetünk az én esetemben, de remélem, hogy hamarosan már igen!!!
2009. aug. 28. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

16:52-es vagyok.Én is pöckölésszerűt éreztem egymás után többször, utána, meg mintha belülről megsimogatott volna.


Biztos, hogy "Ők voltak már"!(-:(-:(-:

2009. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!