Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap osszevesztem a párommal...

Tegnap osszevesztem a párommal. Nem érzem hogy akar engem és hogy kiván engem. Ez természetes? 12 hetes vagyok. A hormonok játszanak velem?

Figyelt kérdés
sziasztok.tegnap elkezdtünk együtt lenni,de megállitottam mert nem éreztem hogy o is akarja.azt mondta de igen,de nem olyan volt mint régen és nem azért mert vigyáz a babára,vagy mert fél hogy baja lesz.nagyon aggodom hogy nem szeretet már,nem mondja már annyiszor,kérdeztem mi a baj,nem kiván?annyit mondd flugos vagyok,agyamra ment a terhesség-.pedig csak vágyom arra hogy mellém bujjon.egész héten egyedül vagyok mert melozik és hétvégén sehol semmi csak nagy ritkán?muszáj ezt elviselnem?
2008. jún. 1. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz, mert ilyenkor nem feltátlenül ítélsz helyesen! A hormonok piszokul megkutyulják az embert és ha ezt a párod nem tudja, nem érti, egy életre tönkreteheted a kapcsolatotokat. Lehet, hogy jól látod és igazad van, de nagyon valószínű, hogy tévedsz. Próbáld meg vele ezt nagyon finoman megbeszélni és közben ne kapd fel a vizet. A pasik egy határig tolerálják, hogy most terhes az ember lánya, szükségképpen flúgos is kicsit, de nem korlátlanul. Amúgy pedig gondolj arra, hogy értetek - érted és a babáért - dolgozik. Próbáld magadat te is lefoglalni valami hasznos dologgal és koncentrálj a babára.

Minden jót nektek!

2008. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Tegnap ezt már leírtam egy kismamának, most leírom Neked is. "Megértem mit érzel. Nekem is volt ilyen időszak a terhesség elején, hogy annyira nem bírtam elviselni a páromat, hogy rosszul voltam még a fényképétől is. Minden irritált amit csinált, ha szeretgetett, az volt a baj, ha nem, akkor meg az. A végére annyira elmérgesedett a kapcsolatunk, hogy napokig egymáshoz se szóltunk, mit ne mondjak, szörnyű volt. De nem bírtam már meg se csókolni. Minden lépésébe belekötöttem. Pedig ő mindent megtett akkor is, és amikor már azt hittem rámegy a kapcsolatunk, egyszercsak valami megváltozott, elvonultak a haragfelhők és elgondolkodtam, hogy mennyire megbántottam őt annyi héten keresztül. Hálával tartozom neki amiért annyi mindet elvisel nekem, nagyon szeretem és tudom, hogy ő is nagyon szeret minket. Szerintem gondold át százszor mielőtt bármit döntesz." 15 hetes kismama
2008. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló azt írta le amit én is akartam.Ugyanígy voltam.Úgy néztem egy idő után a páromra,mint egy darab rongyra.Semmi nem volt jó amit csinált.Nálam is így kezdődött,hogy nem éreztem,hogy kíván igazán.Valószínű a pároddal is minden rendben van,csak a hormonok játékának köszönhetően te úgy érzed nem tart már annak a nőnek aki voltál.Eleite tudtam,hogy csak hisztis vagyok (elötte soha nem voltam),de egy idő után meg voltam róla győződve,hogy igazam van és nem szeret igazán a párom,nem foglalkozik velem eleget.Nálam is egyik pillanatról a másikra változott vissza minden,de csak a 28. hét után.Addigra már szinte biztos voltam,hogy nem ő az igazi,elmúltak az érzelmek.Amint a fejemben visszaállt a régi rend,rájöttem milyen hülye voltam hosszú hetekig.Csak vele volt bajom,mással nem.Mindig elégedetlen voltam vele.Azóta minden rendben van és nagyon szeretjük egymást.Szerintem veled is csak a hormonok játszanak igen csúnya játékot!Fogd vissza magad és ne piszkáld mindenért.Inkább azt éreztesd vele,hogy szereted és sokra tartod.Hamar viszonozni fogja.Mindig gondolj arra is ha valami nem tetszik,hogy lehet a terhességtől van.Utólag le a kalappal a pasik elött,hogy miket kell elviselniük mellettünk ez alatt az idő alatt.Miközben ők a háttérbe szorulnak,pedig bennük is igen nagy érzelmi változás zajlik,csak azzal szinte senki nem foglalkozik.Az ő életük is megváltozik.Hiába akarták és akarják a picit,ez nekik is visszafordíthatatlan.Szerintem ilyesmik kavaroghatnak a fejükben: Vajon jó apa leszek?Jó férj leszek?A feleségem vajon még igazán szeret?Innentől már csak az apát látja bennem,vagy azt a férfit is akibe beleszeretett?Minden meg fog változni körülöttem!Sőt már most elkezdődött ez a változás!Vajon csak a terhességtől változott így meg az asszony,vagy ez már így is marad?Stb....Őket is meg kell érteni,hidd el sokat nyelnek a terhesség alatt miattunk.Te mit szólnál hozzá,ha szeretkezés közben a párod állítaná le a dolgot,mondván,hogy nem olyan vagy,mint elötte,biztos nem kívánod?!Miközben te élvezted,de ezt nem tudod neki megmagyarázni,mer a fejébe vette,hogy nem.A következő alkalommal nem tudnál úgy ellezulni,hisz attól tartanál nehogy megint félreértsen valamit.Szerintem mond el neki,hogy ne haragudjon,de kicsit hülye voltál tegnap.Tudod,hogy minden rendben,csak a hormonok.Így gátlások nélkkül indulhattok neki a következő aktusnak.Különben lehet azért nem fogja élvezni igazán,mert fél közben a reakciódtól.
2008. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok,ugy érzem rájottem mi volt a baj foleg ha sexre kerult volna a sor.a baba.nem mondta sot tagadta hogy félne meg félti,de amikor mondtam neki hogy most felejtsd el 1 orácskára hogy terhes vagyok minden olyan lett mint azelott.és augy sejtettem hogy télleg nálam van a dili,ugyhogy nagyon remélem hogy most már lassan lenyukszom.:D
2008. jún. 2. 06:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!