Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek már fejjel befordult...

Akiknek már fejjel befordult a babájuk a pociban, azok hol érzik a rugásokat?

Figyelt kérdés
Én csak köldöktől bal és jobb oldalon érzem, de nagyon ritkán a gyomrom magasságában. Sajnos még harántfekvéses az enyém és nagyon izgulok, hogy mikor fordúl már fejjel lefelé. 28 hetes kismama
2009. aug. 28. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyon régen fejjel lefelé van. Legalul érzem, éppen a szeméremcsont felett, itt a kezével bökdös. A lábával meg a hasfalam két szélén szoktam érezni, attól függ, hogy merre fordul. Néha olyan, mintha nem is a hasambe rugdosna, hanem az oldalamon.

Ne aggódj, van még ideje befordulni!!

Boldog babavárást

36 hetes km

2009. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Nagyon szeretnék hagyományosan szülni és sokára lesz még uh, hogy lássam befordult e már. Most is éppen a gyomrom felett érzek mozgást, bárcsak ez jó jel lenne :-). Ha alszok akkor én is az oldalamnon érzem a rugásokat! Neked is boldog babavárást!
2009. aug. 28. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 28 hetes vagyok. A 26 hetes vizsgálaton meglepődve láttam, hogy a babus már fejjel lefelé volt.

Én nem vettem észre a mai napig se, hogy máshol rugdosna.

Annyi volt csak gyanús, hogy a gyomrom felé éreztem mozgásokat, de azt nem tudtam megállapítani, hogy az a lába vagy keze vagy milye. Amióta fejjel lefelé van annyit figyeltem meg, hogy sokkal inkább tolja ki magát, mint rúgdos. A köldökömtől jobbra szereti kitolni valamilyét:) szerintem a popsija lehet:)

2009. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a hasznos választ! És boldog babavárást! :-)
2009. aug. 28. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig nekem is haránt feküdt, most már faros...28 hetes vagyok, de azt mondja a doki, hogy még az utolsó nap is fordulhat.
2009. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hol érzed a rugásokat? Mert ez volt a kérdésem!
2009. aug. 28. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok. Főleg a jobb oldalamon érzem nagyon oldalt erőteljesebben, s néha gyengébben a bal oldalt, de van úgy, hgy mindkét oldalt egyszerre érzem, köldök felett. Én legutoljára 18 hetesen voltam uh-on, azóta nem kaptam beutalót. Akkor úgy ült oldalt, mind z az előtti uh-n. 12 s 18 hetesen küldtek csak uh-ra, nem tudom miért ilyen ritkán, hisz veszélyeztetett vagyok. 13 hetesen egy pillanatra láttam, mert ismét bevéreztem, mint korábban, s kért az orvos ismételt uh-t, de akkor csak szívverését hallgatták meg, s annyi. Egyszer nekem is kinyomta magát, elég jól láthatóan a köldökömnél.
2010. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!