Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg meglehet különböztetni...

Tényleg meglehet különböztetni ha a pici rúgott és ha a kezével ütött? Mikortól?

Figyelt kérdés
Ti megtudjátok?meg hallom hogy a popója itt van mag a kis feje.Én 28 hetes vagyok de bevallom még nem tudom még azt sem,merre lehet a popója.Mondjuk eddíg minden uh-n fejjel lefelé volt.Tudom nem nagy ügy csak érdekelne mikortól válik nyilvánvalóvá.
2009. aug. 28. 10:46
 1/6 anonim válasza:
0%
hát ha nem vagy tökérzéketlen tuskó akkor érezheted. de az se katasztrófa ha mégse
2009. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Úristen, te mekkora egy bunkó vagy...

Én ugyan még csak 19 hetes vagyok, de még abban sem vagyok biztos, hogy a baba mozgását érzem. Biztos én is tuskó vagyok.

2009. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak: miért kell ilyen bunkó stilusban írni? Ettől jól érzed magad? Másoknak meg van a véleménye rólad!
2009. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak üzenem, hogy ha nem tetszik neki valami kérdés nem kell rá reagálni!


Amúgy én is a 28. hétben járok a babával és a fejét tudom csak beazonosítani - nagyobb felületen keményedik és ritkábban változtatja a helyét :)

A lábait és a kezeit csak saccolgatom én is!

2009. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm.Az elsőnek!!!!Nem igazán értem mi a probléma te tahó!!?Pedíg művelt nőnek érzem magam.Amúgy szerintem van aki arra apellál,hogy milyen hamar tudja magát 0%-ra levinni és élvezi a provokációt.De tényleg,mert nem hiszem ,hogy ilyen kismama valóban létezik.Legalább is remélem!!!
2009. aug. 28. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár kérdéssel előtted is válaszolt valaki ilyen stílusban.

Már közeleg a suli, és nem fogják a hülye gyerekek itt rontani a levegőt...

Tavaly nyáron is ez ment, aztán szeptemberben abbamaradt és "csak" hétvégére korlátozódtak az ilyen okos megjegyzések.


Bocsi az OFF-ért.

Én 35 hetes vagyok, elég sokat mozog a fiam. Én úgy érzem, hogy a kezeivel csak kapirgál, a lábaival teszi a nagy rúgásokat, ütéseket. Az, hogy az uh-n fejjel lefelé volt, ne vedd készpénznek, mert naponta többször átfordul a babád úgy, hogy meg sem érzed, 28 hetesen még nagyon sok helye van.

Nekem a mai napig 3-4-szer átfordul, a kötelező uh-ra fejjel lefele van, 2 óra mulva már teljesen másképp érzem a mozgásokat.

Nálam, ha fejjel lefele fekszik, akkor nem bírok sokáig ülni, mivel a bordáimat támasztja a lábaival, fekve nem csinál ilyenkor semmit. Viszont ha keresztben pózol, akkor ha oldalt fekszem nyomja magát (általában azon az oldalon jobban, ahol a fejecskéje van), mert nem tetszik neki a helyezkedésem. Ha csücsül a pocakomban, akkor pedig, ha görnyedek, rögtön az alhasamba rúg a lábaival határozottan, ilyen nagy "ütésekre" a kezeivel nem képes.

Figyeld csak meg, jó időtöltés.

A tahókkal meg ne foglalkozz! :))


35hetes pocis

2009. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!