Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma hánytam először, de nem...

Ma hánytam először, de nem reggel, hanem délelőtt. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Szörnyű érzés, viszont tudom, hogy a babóka rendben van. Most vagyok 5 hetes, de remélem, hogy hamar elmúlik. Ma még nem tudtam enni normálisan, nem lesz baja a babának?

2013. jan. 9. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, próbálj falatonként enni.

Azt, hogy nálad meddig tart, nem tudjuk...

Van, aki végighányja a 9 hónapot, van, aki egyszer sem....

2013. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött és a 12.ig hánytam minden nap, de még ma sem vagyok éppen jól 14 hetesen. De ez mindenkinél más! A lényeg, hogy igyál sok folyadékot és szedj terhesvitamint, a babának nem lesz baja!
2013. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam.
2013. jan. 9. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát minden terhesség más. Az első gyereknél 6. héttől a 17-ig hánytam, és nem csak reggel, volt hogy még este is. Volt olyan nap hogy egész nap teán és pirítóson éltem, mert más nem maradt meg. 9 kg-t fogytam. Szerencsére nem lett gond belőle. A két kisebbik gyerkőcnél meg egyáltalán nem hánytam. Kitartás! A magne b6 vagy a sima b6 vitamin segít.
2013. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz baja, viszont hogy meddig tart a hányás, hányinger, az mindenkinél változó. Nekem pl csak 2 hét volt az émelygős időszak és összesen kétszer hánytam. Utána semmi. Kitartást!
2013. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első babánál a 12. héten megszűntek a rosszullétek, most vagyok 11 hetes a másodikkal, de ez sokkal-sokkal rosszabb. Reggeltől estig hányingerem van, hányok is néha.


Ami nekem bevált:

-sok folyadék, apránként, egész nap (persze egy 1,5 éves mellett nehéz erre odafigyelni), de ha sikerül eleget innom, akkor másnap általában jobban vagyok

-sokszor enni keveset

-nem várom meg, hogy éhes legyek (ha sikerül..), mert különben nagyon rosszul leszek

-elegendő alvás


Ne aggódj, engem mindig az vigasztal, hogy olvastam valahol: azok a kismamák ritkábban vetélnek el, akiknek rosszullétei vannak, mert ez általában a magas hormonszint miatt van.

1,5 éves kislány anyukája és 11 hkm

2013. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Ezt elkiabáltam... megint hánytam :(
2013. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En 8 hetes vagyok.Van olyan napom hogy teljesen jol vagyok,tudok enni is rendesen,de van olyan nap hogy reggeltol estig forog a vilag korulottem es minden kijon belolem..En 1-2 dl colat szoktam inni ha rosszul vagyok,utana tudok enni krumplit vagy banant(nalam ezek mennek..).:) (ja es 5.hettol kezdve)
2013. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni! Nekem volt olyan terhességem is, hogy a 17. hétig folyamatosan hánytam, de olyan is, hogy már a 12. héttől sokkal jobban lettem. Egy azonban valószínű, hogy a 12. hétig ki fog tartani... vagy tovább... Kitartás!

10 hetes km

2013. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!