Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb 4-5 hetes terhes lehetek...

Ha kb 4-5 hetes terhes lehetek akkor normális a következő Uh lelet? Norm. Utersus. Nyh:11mm benne 2mm gs-re susp felritkulás. Mko. ov. Norm?

Figyelt kérdés
Ma voltam vizsgálaton és nem tudom hány hetes lehetek mert a ciklusok miatt nehéz tudnom mikor volt peteérés.
2009. aug. 27. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásról számítva legalább 3 hétnek el kell telnie ahhoz, hogy ultrahanggal igazolni lehessen a terhességet. Tehát a lelet normális lehet, a felritkulás igazából a terhességgel szokott összefüggeni.
2009. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció első napjától számolják a heteket, peteérés azt követő - 14. napon ált., de vannak előtte és utána is esélyes napok. Tehát,ha megmondod, mikor volt utolsó menszid első napja, megmondom hány hetes vagy :)
2009. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiába modom de jun 28 volt és nekem nem 28 nap vpolt a ciklusom sokkal több.37-38 nap.Véleményem szerint olyan juli 25 körül jöt össze a baby.És minthogy az ultrahang is csak ezt látta igy olyan 4-5 hetes lehetek mert máshogy már láni kellett volna a szikhólyagot.A doki 8 hetet számolt és én de az uh nem ezt mutatja.Szerintem volt egy késői pé és ugy fogant meg.
2009. aug. 27. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:

második:) nekem jún 27. így a 9, hétben vagyok, bár nekem 28 naposak... nézd itt meg, szerintem ez alapján te is ott tartasz, mint én függetlenül a ciklusok számától, mert ahogy beírtam a te dátumodat, átlagos ciklusnak 35-t akkor is a betöltött 8. hetet írja..

nézd: [link]

2009. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

Az ötödik héten nekem is 11 mm volt a méhnyálkahártyám mint neked is. Benne 3*4 mm-es felritkulás. a felritkulás az ahova a baba ágyazódik be az lesz a baba helyen És képzeld. Nekem a következő uh-n ami 7 hetesen volt 2 petezsákom =GS volt benne 2 kis pötyivel. Ikreim lesznek volt nagy meglepi.

2009. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolo egy kicsit megnyugodtam.Remélem nekem is szépen fejlődik a kicsike.Akkor talán jól számoltam mégiscsak.Köszönöm mindenki válaszát.
2009. aug. 28. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!