Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha pont akkor...

Lehetek terhes ha pont akkor voltunk "együtt" mikor peteérésem volt és nem használtunk gumit, viszont nem bennem élvezett el?

Figyelt kérdés

Szóval, pont pár napja feküdtem le a barátommal, nem szedek fog. gátlót és bizonyos körülmények miatt elmaradt az óvszer használata is...:S Így maradt a megszakításos "védekezés" . Ami tudom nem jó, és teljesen jogos ha hülyének tartotok..én is magamat. Miután kivette még eltelt kb. fél-1 perc és utána élvezett el..

Szóval, pont aznap volt peteérésem, ugyanis ilyenkor érezni is szoktam..másrészt meg időben is akkor szokott lenni.

Mennyi az esély, hogy terhes vagyok?

23/L


2013. jan. 7. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyon helyesen írta: 50%.De ha tudtad,hogy aznap volt p.érésed és nem akarsz még babát,akkor miért nem használtatok gumit,vagy miért feküdtetek le egyáltalán?!

Most idegeskedhetsz,hogy megjön-e vagy sem.

Reméljük nem lettél terhes.

2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért az 50% igen elegáns túlzás, tekintve, hogy beleélvezéssel is "csak" 20% az esély.

Ha nem akarsz gyereket, menj el esemény utániért, mert bizony van rá esély.

2013. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó,az 50%: vagy igen,vagy nem...ezt jelenti,semmi többet...

Amúgy amíg nem késik,nem csinálsz tesztet,nem nagyon tudja neked senki megmondani..

Saját sztori:egyszer voltunk együtt 4 év alatt gumi nélkül a párommal(igaz mi végig),lassan két éves a gyerekünk..

2013. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%, tök mindegy mikor vette ki, hiszen az előváladék már az elején bekerülhetett a hüvelyedbe.
2013. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó persze akkor nagyobb lenne az esély, ha ki sem vette volna, de így is aggódhatsz azért...
2013. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!