Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 5. hete körül...

Terhesség 5. hete körül normális a tompa, múló méh körüli szurkálás? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Terhesség, Babavárás, Fájdalom

2013. jan. 6. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakat véletlen nem jó helyre írtam.!:/
2013. jan. 6. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel akkor szerintem nincs gond.Gondolom ha erősödik a fájdalom az már nem jó,de ha jól emlékszem akkor én is éreztem ilyesmit.
2013. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vérzek!:) és nem erősödik,kb 1-2 percig tart,aztán elmúlik..
2013. jan. 6. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Azt mondta a nőgyógyász, hogy teljesen természetes. A szervezeted hormonálisan és fizikailag is készül a terhesség későbbi szakaszára, ráadásul emlékezhet a menses-re is. Így előfordulhat, hogy a hormonok miatt, vagy a feszülő a méhszalagok miatt (igen, már ekkor szépen lassan elkezdődik a méhtartó szalagok finom nyúlása) a kis szurkálás, netán a tested még menstruálna, és kósza tüneteket produkál, de megjönni már nem fog. Szedj MagneB6-ot. Nem árthatsz vele és az orvosok is ezt ajánlják ezekre a tünetekre.
2013. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!