Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaralás miatt lekéstem a 16....

Nyaralás miatt lekéstem a 16. heti APF vizsgálatról. Nagyon nagy a baj?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az én vizsgálatom is csúszott a nyaralás miatt.Én elötte megbeszéltem az orvosommal,és ahogyan visszaértünk,már volt másnapra terminem a vizsgálatra.minne´l elöbb menj orvoshoz,hogy bepótold a vizsgálatot.

2007. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
BA LEHET POTÓLNI.EGY KIS KÉSÉS NEM A VILÁG
2007. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ugy tudom jelentősége van az időpontnak bizonyos vizsgálatok csak ekkor adnak korrekt eredményt. Én nem mondanám, hogy egy kis késés nem a világ, kicsit cinikus. Ha gyereket akar valaki, ttörődjön vele már megszületése előtt is.
2007. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Az AFP vizsgálat,azért egy elég komoly jelentőségű vizsgálat.Jó pár fejlődési rendellenesség kimutatható az eredményéből.

Ha ilyen felelőtlen vagy már most,kár volt gyermeket vállalnod.Egy nyaralásocska fontosabb,mint,hogy a gyermekeddel minden rendben van e?!De az orvosod is biztos elmondja a véleményét,amit nem igen hiszem,hogy zsebre teszel!Igaza lesz!!!

2007. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvostól tudom, hogy napra pontosan számít a vizsgálat ideje. Visszaszámolható az eredmény de nem teljesen pontos így már. Határértékek vannak megadva ennél a vizsgálatnál is azért fontos, hogy mikor mész. Minél magasabb az érték annál kellemetlenebb lehet a helyzet. Ha kétség merül fel további tortúrának lehesz kitéve. Az én orvosom annak idején a lelkemre kötötte a beutaló átadásakor, hogy pontosan tartsam be a kijelölt napot. A Te orvosod nem ecsetelte a dolog fontosságát?
2007. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban fontos a vizsgálat időpontja, de azért nem kell megijedni! Teljesen időben végzett vizsgálat esetén is előfordul, hogy bajt jelez az eredmény, mégis teljesen egészséges a baba. Nyugaton sok országban pont azért nem végzik ezt a vizsgálatot, mert sokszor ijeszt rá feleslegesen a kismamákra!
2007. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól függ mennyi az a késés. Egyébként a 16-18. hét között kell elvégeztetni a vizsgálatot.

2007. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
hát ezt nagyon jol tudtad, hogy a kirandulas ideje alatt lesz a teszt idopontja (ami mas idopontban mar nem pontos), akor ezekszerint eldontotted neked mi a fontos egy kiradulas,vagy az hogy megtudd egeszseges e a babád...
2007. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell így beszélni egy kismamával? Nézd nekem az utolsó menzitől számolva 29 hetes lennék, de igazából csak 26 vagyok, és elég nagy zavar volt még a 16. héten, hogy akkor melyik héten is esedékes a vizsgálat....ha 1 héttel később megyn mi van, semmi, miért kell így lecseszni a másikat...talán ti tökéletesek vagytok????
2009. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!