Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Nagyon erős...

37 hetes vagyok. Nagyon erős nyilalgatásaim voltak, mitől? Mi ez? Szűlni fogok?

Figyelt kérdés
Kb egy 15-20 percig tartott, de nem folyton. Alig mertem mozogni is.Egy nyilalás 1-2 másodperces volt, de nagyon fájt! Semmihez nem tudnám hasonlítani, és a baba is nagyon nagyon mozog. Mint aki ki akar jönni, de pánikszerűen. Éreztetek már ilyet? Azóta meg szinte mindig wcre kell mennem, lentebb ment a baba, vagy mi történik velem?
2008. máj. 30. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,és is pont most írtam ide,mert nálam is erős görcsök jelentkeztek.Alig bírok levegőt is venni.Én 38 hetes vagyok.Szerintem ha nem redszeressek akkor jóslófájások lehetnek.Engem megilyesztett 2 hete,voltam az ügyeleten is végette,mert rendszeressen jöttek a fájások,de csak jóslófájások voltak.Most megint hasonló azt ajálották hogy fürödjek le langyos vízbe és ha nem múlna el akkor az rendes fájások.Én a második babámat várom így tudom mi az igazi fájás,de mégnéha megtéveszt engemet.Az orvosom szerint mivel zárt a méhszájj még van min 1 hetem.Könnyű és gyors szülést kívánok!!!
2008. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h a Braxton-Hicks fele osszehuzodasaid erzed ilyen erosnek? Ez az, amivel a meh gyakorol.

(A Jobaratokban Rachel ezzel korhazba rohant, de meg volt vagy ket honapja hatra;)

2008. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóhoz csatlakozva nem Braxton H. fájásokat érzed? Bár ugye tudjuk, hogy a 37. héttől már érett koraszülésről beszélünk, tehát akár a szülés előjele is lehet. Szerintem menj el a dokidhoz és nézesd meg a méhszájadat, hogy zárva van-e még, és ha az orvosod úgy látja, akkor minimum egy nst-re be fog küldeni. Én is gyors és könnyű szülést kívánok Neked/Nektek :-)
2008. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!