Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor kell menni cukorterhe...

Hányszor kell menni cukorterhelésre a terhesség alatt, ha nincs cukorbetegségem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jók a leletek,akkor csak egyszer. Szerenécsre, nekem borzalmas élmény volt a cukorterhelés.
2008. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer,26hetesen.
2008. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a vizsgálat nem kötelező, csak akkor ha fennt áll a betegség veszélye. Emgem nem küldtek. De az én cukrom végig alacsony volt.
2008. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

26 hetesen van a cukorterheléses vizsgálat, és ha jó az eredmény, akkor nem kell menni továbbiakra. Legalábbis nálam így volt. Szerintem nem olyan vészes, ki lehet bírni, én úgy ittam meg a cukros löttyöt, hogy öntöttem bele facsart citromlevet.Egész fincsi volt.Kétszer vesznek vért, egyszer rögtön éhgyomorra, aztán két óra múlva, miután megittad a löttyöt. És mind a kétszer pisilni is kell, de se előtte se utána nem szabad. A legnehezebb az volt, hogy nem lehetett elmenni sehová, mert nem engedtek sétálni, végig kell ülni a két óra hosszat, különben nem lesz valós az eredmény.Szóval nem olyan borzasztó, vigyél magaddal könyvet olvasni, és egy kis citromlevet, aztán ez a napis el fog telni, majd meglátod! Ne aggódj!

32 hetes kismami

2008. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látszik ahány ház annyi szokás! Nálunk is 26 hetesen van, deegyáltalán nem kellett végig ülni, sőt, mondta is előtte a védőnőm, hogy menjek sétáni vásárolgatni, gyorsabban telik az idő. Előtte vettek vért, aztán ittam, és két óra múlva vettek vért. Pisi nem kellett nekem. Inni, enni tilos előtte is és közbe is. De amúgy, aki ebbe bele akar halni, azzal nem tudom mi lesz a szüléskor. Szerintem az kényeske!
2008. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. máj. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!