Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Diaphyllin mire jó?

A Diaphyllin mire jó?

Figyelt kérdés
Nekem az orvos a haskeményedésre írta fel, de elolvasva a tájékoztatót ez nem áll benne. Miért nem magnéziumot írt fel? 31 hetes vagyok
2008. máj. 30. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A diaphylin tájékoztatójában ha jól emlékszem az van,hogy asztmásoknak adják.Nyugodtan szedd haskeményedésre,mikor az első fiamat vártam nekem is diaphylint,és panangint írtak fel,nem magnéziumot.Ezek jobban,és gyorsabban hatnak mint a magnézium.Én is sokáig szedtem,a fiamanak nem lett baja:) 37hetes kismama
2008. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,én meg aggódtam, hogy az orvosom valamit félreértett.
2008. máj. 30. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy működik ez, de az általam ismert összes haskeményedésre adott gyógyszer mind másra való. A Seduxen pl. nyugtató, és Anyukámnak is már ezt írták fel húsz éve. Nekem Corinfart adtak, ami szívgyógyszer, és évtizedek óta használják haskeményedésre. Szóval ne aggódj, nyugodtan beveheted attól, hogy nem kifejezetten erre fejlesztették ki eredetileg.

Nekem egyébként a magnézium nem segített semmit.

2008. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, úgy látszik, orvosa válogatja, hogy kinek mit ajánl a keményedésre :-DDD
2008. máj. 31. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a görcsök miatt írták fel a napi 3x1 Diaphyllint és 3x2 MagneB6-ot. A tájékoztatóban valóban a nehézlégzés stb. szerepel, de nekem ezt kórházi kezelés alatt írták fel és ott mondták, hogy a Diaphyllin az olyan izmok lazítására is alkalmas, amit magadtól nem tudsz befolyásolni, ezáltal a méhre is hatással van.
2008. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Hát..igazán érdekes. Nekem 3x1et írtak fel belőle VÍZHAJTÓNAK. Ráadásul marhára fáj tőle a fejem...úgy látszik ez ilyen univerzális gyógyszer, mindenre jó:D
2008. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!