Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikortól és miért ment...

Ki mikortól és miért ment táppénzre terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én elég korán sajnos, 7 hetes voltam szörnyű rosszul létekkel és még tartanak most is 13hkm
2013. jan. 2. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én irodában dolgoztam, nem volt semmi veszélyes vagy megerőltető a munkámban, mégsem akartam végig dolgozni. Úgy döntöttem hogy 34 hetesen táppénzre megyek, elsősorban azért mert terhesség alatt inzulinos cukorbeteg lettem és már nagyon macera volt hogy állandóan pont útközben kellett inzulint beadnom meg ennem, másrészt meg azért mert vidékről jártam be Budapestre és a tömegközlekedés nem volt egy álom.
2013. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen,amikor kiderült hogy babát várok.

Ápolónőként dolgoztam,egy magánklinikán és itt

törvényileg nem is engedélyezi a cég,hogy állapotosan

dolgozzunk.

2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Én rögtön,ahogy megtudtam eljöttem,mert két nappal a pozi teszt után a munkahelyemen nagyon erősen elkezdett fájni a petefészkem,és megijedtem,hogy vetélés lesz,így inkább eljöttem.Sajnos erős fizikai munkám van,ahonnan max 7-8 hetesen amúgy is mindenki táppénzre megy.Én 4 hetes alig múltam amikor felvett a házi doki és azóta is itthon vagyok.


22+1 hkm

2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 28. hétig dolgoztam, és ekkor már elegem volt a benti létből. Ügyfélszolgálat, sok problémás eset...nekem már nem volt hozzájuk türelmem, és a sok ülés is zavart már.
2013. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a raktárból 8 hetesen jöttem el.Ez volt januárban. Sokat jönni menni, emelni, így nem lehetett. Viszont tavasztól elindult a málna-szezon, ott viszont 33hétig dolgoztam. Azt is csak a nagy forróság miatt hagytam abba. :)
2013. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20 hetesen jöttem el, ikreket vártam, hirtelen leromlottak az eredményeim, pocsékul voltam, attól kezdve egyre több komplikáció jött.

Addig is nehezen viseltem a munkát, stresszes, vezető munkám volt, sok felelősséggel, napi 100 km autókázással.

2013. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én gyárban dolgozom. Elég hamar eljöttem kb 10hetes lehettem. Maradni szerettem volna de főnökeim állandóan át tettek olyan részre ahol nehezebb a meló.
2013. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gabi86 ***** válasza:
én vendéglátásba dolgozom most 19 hetes vagyok,de még egy hónapot szeretnék dolgozni.azután majd meglátom.
2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ellag válasza:
Én 10 hetesen, a munkahelyemen nem fogadták túl jól a hírt, hogy ikreket várok.
2013. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen kényszerültem elmenni táppénzre, bevéreztem így veszélyeztetett terhes lettem. Utáltam a munkám, telefonos cégnél dolgoztam és nagyon sok idegeskedéssel járt.
2013. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!