Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik fajtajat szedjem a...

Shona kérdése:

Melyik fajtajat szedjem a magne b6-nak? Jo lenne pontos nev, mert angliaban vagyok de nem hittem volna, hogy ilyen rosszul leszek a 2. terhessegemnel.

Figyelt kérdés
nem hanyok csak majdnem 4.napja szinte csak fekszem orvos latott...olyan ,mintha a derekamtol korbe elfureszeltek volna,zsibbadas,gyengeseg,puffadas...

#kibirhatatlan terhesseg!
2013. jan. 1. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy?En Skociaban elek es otthonrol szerzem be a MagneB6-ot mert itt kint sima magneziumot lehet csak kapni!Kerj meg valakit hogy adjon fel neked postan.:) Es pihenj le ha nem erzed jol magadat!:)
2013. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2db Magnerote-t javasolt a doki, de azt mondta, ha pl. Béres MagneB6-ot vettem, akkor abból napi 4db-t, a lényeg, hogy napi 1000mg legyen!
2013. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia,mar "talalkoztunk".igen anyu tudna kuldeni de nem tudjuk melyik fajtajat a kek szinu magne b6ot? meg csak 6-7hetes vagyok ha valaki azt mondana nekem rosszul van el sem hinnem..koszonoma gyors valaszod azt hittem ferjemmel egyutt ma mindenki gyengelkedik,nagyon sokat pinek de hat a 4eves lanyomnak szuksege van ram....
2013. jan. 1. 12:02
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a kettes valaszolonak is.a segitseget legalabb igy tudok valami gyogyszer neveket is,mert itten aztan meg a folsavakat is csak javasoljak a "csoviknek"meg ingyen felirjak...
2013. jan. 1. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok!Mar akkor lehet hogy irtam neked..:) En a rozsaszin feliratu Magne B6ot szedem(Beres) abban egy darab 250mg magnezium van,ha van mas fajta abban biztosan tobb van akkor,lehet azt lenne erdemes megvenni..En meg otthon vettem a DMben sima levelenkent MagneB6ot az olcsobb volt es szinten jo a Beres melle..Mert az mar sajnos elfogyott..4 eves kislany mellett biztos nehezebb persze!:) De remelem azert meg tudod oldani neha..En is nagyon rosszul vagyok ,most leptem be a 7.hetbe es minden nap hanyok..:) Ja es en is puffadok,probalok laza nacikban lenni.:)
2013. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom elso segitettel.remelem neked is hamar elmulnak ezek a nyavalyak es minden szep s jo vidam lesz...
2013. jan. 1. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem automatikusan a kék színűt (sanofi aventis) adták a gyógyszertárban. Most nézem, hogy tablettánként csak 48 mg magnézium van benne, és 5 mg B6 vitamin. Hál' Istennek, nekem nem kell folyamatosan szedni, néha egy-egy szemet veszek be, mikor tudom, hogy sokat kell állni, mert a végére mindig megfájdult a hasam. Erre elég, neked lehet, hogy erősebb kellene.
2013. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom 7es a valaszod.segitettel foleg hogy tudok mar egy ket meg nevezesuket is ezeknek a vitaminoknak.sok sikert a babadhoz!
2013. jan. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!