Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Tegnap este...

28 hetes vagyok. Tegnap este Mc Donalds-os kaját ettem és azóta folyamatosan görcsöl a pocim. A halas szendvicsben van olyan anyag, ami káros lehet a picire?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem, az biztos, hogy soha többet nem megyek ilyen helyre enni!!!!
2008. máj. 30. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A McDonaldsban szinte minden káros...kivéve a nyers gyümölcsöt. A krumpli nem krumpli, a zsömle is vlmi gyanús anyagból van, a halas szendvicsben lévő szósz meg ki tudja mit tartalmaz...Van róla egy igen tanulságos dokumentum film: Super size me a címe.

De szerintem csak simán mefeküdte a gyomrodat. A helyet nem terhesen is kerülni kéne, de most aztán tényleg ennek kéne a legutolsó helynek lennie ahol eszel.

Nem hiszem hogy a babának vlmi kárt okoztál volna, de ha a fájdalom nem múlik 1-2 napon belül érdemes az orvost felhívni. Hátha nem volt friss vagy vlmi. Akkor viszont lehet baj de csak veled nem a babával.

Esetleg próbálj kamilla teát inni, ha tényleg csak megfeküdte a gyomrodat a szendvics az helyre teszi.


További boldog, egészséges babavárást.

Egy 30hetes kismama

2008. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a kamilla tea eszembe se jutott. Máris főzök, hátha használ:)
2008. máj. 30. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ettem már ott terhesen, és mégsincs semmi bajunk! Bár az szükséghelyzet volt, mert úton voltunk, pont ünnepkor, és nem volt más nyitva, én meg nagyon éhes voltam. Ha annyira nagyon ártalmas lenne, biztos nem hagynának üzemelni egyet sem. A Super size me pedig arról szól, akik mindíg ezt eszik, ezen élnek, nem pedig azokról, akik hébe-hóba Mc Donalds-os kaját esznek. Romlott biztos nem volt, az viszont lehetséges, hogy bizony megfeküdte a pocakod. A kamilla tea tényleg jót tesz. Gyógyulj meg! 15 hetes kismama
2008. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát az igaz, hogy a szendvics még meleg sem volt, kicsit félve is ettem meg, de én is nagyon éhes voltam:(

Köszi még egyszer a válaszokat, igyekszünk meggyógyulni:)

2008. máj. 30. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az első válaszolóval pedig nem értek egyet. Azt hiszed máshol tudod mit teszneka kajába. Én is kismami vagyok és meg vagyok róla győződve, hogy sem nekem sem a babának nem lesz baja, ha néha ott eszek.

Ha görcsöl a pocid az azt jelenti, hogy keményedik a méhed, annak pedig semmi köze a kajához. Ha nem múlik, akkor doki.

2008. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet kigyot bekat kiabalni a Mekire, van is miert, de az katasztrofa lenne, ha olyat tennenek a kajaba, ami KAROS a terhes kismamaknak.

Miert kell egybol arra gondolni, h megmergeztek a gyerekedet, mikor kicsit csikar a pocak? :)

En is tegnap nyomtam be egy McRoyalt, mert havonta-kethavonta nekem bizony jolesik a szenny-kaja, mert finom :D

2008. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem terhesség alatt sokaknak van olyan étel, amit nem bír a gyomra. Lehet, hogy ha otthon ennél rántott halat vagy sült krumplit, attól is fájna. Én a babtól vagyok iszonyú rosszul, pedig azelőtt soha nem volt gondom vele, nem puffadtam tőle. Amikor a terhesség alatt ettem, két napig fájt a gyomrom.
2008. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is ettem mar a mcdonalds-ba, mert annyira megkivantam, most 14 hetes vagyok, es a bebike szepen fejlodik. Nem hinnem, h karos lenne a picire. Nagyon odafigyelnek, h ne legyen allott a kaja ( max. kihuttel talalkoztam en is), de ott biztos nem taroljak napokig, mint mondjuk egy utszeli bufeben. A krumpli pedig krumplibol van, csak nem az altalunk megszokott hazai burgonyabol. Rengeteg fele burgyonya letezik. Szoval szerintem nem a halas szendviccsel van osszefugesbe. En multkor egy megmosott almat ettem meg, utana meg kihanytam, es fajt a pocim is. Nem hinnem, h az alma lett volna az oka. Olyan szep zold alma volt:-)ha nem mulik el, keress fel egy orvost
2008. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. A haskeményedés és a folyamatos görcsölés között bizony igen nagy a külömbség.

...és ugyan ez az oldal nem a gyorskajákról alkotott vélemény cseréknek van fenttartva, azért elmondom h a ropogós burgonya a McDonaldsban ledarált krumliból és külömböző adalékanyagokból áll. A kapott masszát egyenletes hasábokra nyomják, így lesz a hasáb burgonya.

A többi hozzávaló is telis tele van tartósító és állományjavító szerekkel.

A kérdezőnek pedig, remélem azóta elmúlt a poci görcs bármi is okozta!

2008. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a macdonalds-os burgonya egyebkent rendes krumplibol van, ha az adaleknak a szojaolajat es termeszetes izesitot vesszuk, akkor valoban abbol van. Olvastam is errol egy botranyt, h a z a termeszetes izesito valojaban marhazsir, amit a vegetarianusok serelmeztek, mivel csak egyszeruen termeszetes izesitokent volt feltuntetve. bocsi, h kiseloadast tartottam, de remelem, sikerult megnyugtatnom a leendo kismamat vele.
2008. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!