Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb ha valakinek van fogadott...

Jobb ha valakinek van fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
tanácstalan vagyok,terhességem elejétöl fogva egy orvoshoz járok,(akit azelött nem ismertem)idáig rendes volt velem.(30 hetes vagyok)megfogadjam hogy ö szülesszen?
2008. máj. 29. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak megyék és kórházak, ahol jobb, ha van az embernek fogadott orvosa.

Ha meg vagy vele elégedve, kérdezd meg tőle, vállalná-e a szülésedet, és utána legfeljebb annyit adsz neki, amennyit gondolsz.

2008. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En tavaly kerultem ehhez a dokihoz,sajnos elotte 1 jo parat vegigjartam,es vegul azert dontottem mellette mert nagyon lelkiismeretes....nagyon sokat torodott velem mikor elvesztettem a babamat.

...en nem tudnam elkepzelni ,h hetrol hetre vagy honaprol honapra mas dokihoz menjek.Elvegre o mar tud mindent rolam is es a babrol is...bar mi baj lenne tudna h mit tegyen nem faggatozna pl orak hosszat.

Szerintem nyugodtan fogadd meg o legyen a szulo orvosod is,ha 100% bizol benne!Mondjuk nallunk ezt csak megszoktuk beszelni,nem kell felfogadni(pedig magan)...es annyit adsz neki amennyit akarsz....persz elotte par kismamatol vegig kerdezgetunk majd...

Gratulalok!

2008. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem nincs fogadott orvosom. És nagyon meg vagyok elégedve az ellátásommal. A terhesgondozáson odafigyelnek rám, minden vizsgálatnál alaposan kifaggatnak a hogylétemről, megvizsgálnak, elmondja a doki kérdezés nélkül mit állapított meg és az mit jelent.

Szóval szerintem változó, mert itt olvastam már nemegyszer panaszt a magán dokira, akinek nem kevés pénzt fizettek alkalmanként.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!