Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony az AFP eredményem....

Alacsony az AFP eredményem. Függhet az életkoromtól is?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 16:24
 1/6 anonim válasza:
Nem függ az életkortol.Nekem is alacsony lett 0.66,ez jó.Nekem láttak a baba szívén egy foltot, azt mondta az orvos,hogy valami baja van a babának és lehet,hogy el kell venni.Felküldött Pestre genetikai UH-ra,de hála istennek semmi baja .
2008. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fugg ossze a korral az alacsony ertek.

Nekem is "alacsony" lett, a hatarerteken volt. De genetikai uh. nem mutatott gondolt :) Remelem, igy is marad!

Neked mennyi lett az AFP pontosan?

2008. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
0,68.Remélem nincsen semmi baj. Bár azt úgyis mondta volna a védőnő
2008. máj. 29. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A 0.7.es AFP vagyok megint.

Ne aggodj, nagyon regi es elavult ez a vizsgalat,sokszor teves eredmennyel. Egy alapos 4D-s ultrahang sokkal tobbet er.

En el mentem az eredmeny utan, ahol teljesen megnyugtattak.

Neked is ajanlom, h teljesen megnyugodj!

2008. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszodat.Hétfőn megyek uh-ra.

12 hetesen nézték a nyaki redőt, és teljesen normális érték volt.Ez a 0,8 alatti AFP érték egy kicsit nyugtalanít, de nyugtatom magam, hogy nem lesz semmi baj, hisz eddig sem volt.Boldog babavárást mindenkinek

2008. máj. 29. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Masik dolog: egyik orvos 0,8 masik 0,7 hamradik 0,5-nel huzza meg a "hatart". En orvosom a 0,7-es eredmenyemmel elegedett volt, a 4D-re csak sajat szakallra mentem, ugyis tervbe volt egy babamozi, de igy meg jo indokom is volt ra :)

Minden jot!

2008. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!