Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP: 0,68 Mom; HCG: 1,36 MoM;...

AFP: 0,68 Mom; HCG: 1,36 MoM; uE3:1,16 MoM A védőnőm azt mondta, hogy ezek jó eredmények, de az AFP mégis 0,8 alatt van. Az nem baj?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom
2008. máj. 29. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szia .ha nem szoltak az afp miatt hogy bak van akkor ne aggodj.de szerintem egy kicsit alacsony.nekem 0,52 mom volt anno,4 éve és magzatviz mintavételre kellett mennem,,kérdezz rá a dokidra mindenesetre.boldog babavárást
2008. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen kérd a további vizsgálatokat! mert tényleg a 0.8 alatti érték nem jó.
2008. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek dokihoz.De ha valami baj lenne, mondta volna a védőnő is, nem?
2008. máj. 29. 15:21
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy nagyon hasznos oldalt, ami megnyugtatott.


WWW.babazo.hu

2008. máj. 29. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


sokmindenre jó az internet, de sokszor...

szóval: az én AFP értékem 15+3 hetesen 0.77 MoM volt. először én is elkezdtem aggódni, mert alacsonynak találtam. Sok múlik azon is, hogy mikor vették le tőled, mert lehet hogy egy hét múlva már magasabb lenne. De ha az orvosod nem mondta, hogy baj lenne, akkor ne aggódj. Amúgy a 0.7 alatti értéket mondják legtöbben alacsonynak, de hallottam már olyan orvosról is aki a 0.5 alatti értéket tekinti kórosnak.

élvezd a babavárást!:)

2008. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!