Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elérzésteleníthet majd az...

Elérzésteleníthet majd az orvos? Holnap megyek vissza fogorvoshoz.

Figyelt kérdés

lehet hogy ki kell húzni a bölcsesség fogamat, mivel zájzáram alakult ki és nemtudja hogy mitől, vagy van rá más módszer is hogy kikezelje ezt a problémát??enni sem tudok mivel úgy fáj.félek hogy valami baja lesz a picinek.

8hetes terhes vagyok.


2008. máj. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet érzésteleníteni.Csak nem gondolod,hogy anélkül kihúzzák a fogad?Ma már van érzéstelenítő kifejezetten kismamáknak is.Bár szerintem a hagyományos sem árt,mivel egyszeri és kis dózis!
2008. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és másmódszert nem ismersz amivel kezelni lehet ezt a problémát???

köszönöm a gyors válaszodat:)

2008. máj. 29. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sok embernél a bölcsességfog már az íny alatt romlik és amikor kinő, már csak fáj, főleg ha helye sincs. Húzza csak ki, és szólj hogy erhes vagy hátha tud jobbat, de a lidokain injekció nem megy a véráramba, különben lebénulnánk , hacsak nem vagy rá érzékeny mehet a szuri.
2008. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és hallottatok már ilyenről hogy szájnyitási nehézséget okoz??? neten azt olvastam hogy ez is lehet egy ok, meg az izületnek a kopása. nagyon félek, sok rém hír hallottam, hogy nem olyan egyszerű kihúzni a bölcsesség fogat, ha meg kihúzza és nem is az okozta a szájzárat akkor mi van??
2008. máj. 29. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem megműtötték kismama koromban a fogamat/igaz nem szájzár miatt,hanem ciszta/. Mondtaam a szájsebésznek hogy kismama vagyok. Szerintem ha mondod akkor semmi baj nem lehet.

2008. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!