Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm be a 11. hetet....

Ma töltöm be a 11. hetet. Ilyenkor még ez természetes, hogy nem mindig érzem a méhem kivülröl hogy nö?

Figyelt kérdés
eddig volt hányás,szédülés,mellfájás,most már csökken.csak émelygek..amikor fekszem néha érzem hogy hol keményebb nagyobb a méhem..ahogy nö...de most nem..ez ilyenkor még ilyen?idegesit hogy néha nem érzem.és akkor aggodok hogy most hol van.amugy ha felveszek egy kismamás felsöt látszik hogy terhes vagyok.de én nem érzem (nem mindig) tapintásra.mikortol érezhetö?
2008. máj. 29. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
11 hét 4.napon vagyok. Normális,mert ha este hanyatt fekszem akkor a szeméremcsont fölött kicsit kidomborodik és kemény is (nem mint a kő) , hidd el jó helyen van, de kb 6 cm , és olyan kicsi, mi is látszódhatna. Viszont most sokat fog nőni két héten belűl és akkor majd meglátod kivűlről is fog látszani.
2008. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem a kivölröl látás zavar.az ráér..csak hogy amikor én is hanyatt fekszem nem mindig érzem azt a keményedést ahogy te is hivod.szoktam..söt ,néha mintha érzem hogy dudorodik ki.:Dde miért nem mindig?bujkál?
2008. máj. 29. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok és nekem mindig a jobb oldalam nagyobb. Tegnap pedig észre vettem mikor simogattam a pocim h jobb oldalt egy kis duduorka van lehet ott volt valamilye :)vagy pont ő. De tapintásra én sem tudom kitapintani. Szerintem ne aggodj ott van ő majd hamarosan jelzi is már.
2008. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm...érdekes,elsö babámmal nem voltam aggodos.nem is gondoltam eekre,csak egyszer megmozdult.most meg minden aggaszt.olyan vagyok mint egy házsártos vén lány.de legalább kezd szünni a hányinger,meg egyebek.:d
2008. máj. 29. 10:11
 5/10 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Én is csak pár napja érzem többször, de persze hogy bújkál. Egészen a gerincedig be tud húzodni. Ő a magzatvízben ide-oda lökdösi magát(úszkál) az idegei működnek és ha a gerincednél jobban érzi magát akkor oda lökdösődik.
2008. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
áá.na most nyugodtam meg.mert én is ezen gondolkodtam..nagyon köszönöm.és neked vannak tüneteid még?mert nekem muloban vannak...már csak a tarko redö miatt aggodom kicsit,:d
2008. máj. 29. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok elsőv. Nekem is múlóban vannak a tünetek, de most jön a meleg és jövö héten 12 hét3naposan megyek uh-ra- nyaki redő stb.. tiszta frászba vagyok...de szerintem ilyenkor mindenki aggódik, aki azt mondja nem fél az hazudik. Tudod, hogy mi lesz, meg van-e mindene? Jó lesz-e az eredmény? Remélem mind akettőnknek csaköröm lesz a vizsgálat..
2008. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyebkent nem vard nagyon, h erezd a pocakot kemenyedni, mert az nem jo. Az a jo, ha olyan laza a meh, h nem erzed tapintassal masnak, mint a tobbi reszet a hasadnak.

Nekem 16 hetesen kemenyedett igy parszor, azota nagy dozisu magneziumot kell szednem, h laza legyen a meh.

2008. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok én is féltem a tarkóredőtől főleg h első baba de minden ok volt. Sajnos az első ultrahangos képünkön fejjel lefelé van és csak a kis feje látszik meg a kis teste valószínű aludt a drága :) akkor meg azért aggódtam h miért nem látni rendesen kezét lábát. Aztán rá egy hétre sajnos be kellett mennünk sürgősen a dokihoz de ott már láttam kezét lábát és mozgott írtó jó volt. Most persze még mindíg aggódok egy kicsit ha lehetne mindíg mennék uh-ra :)
2008. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is alig várom.én jövöhéten megyek tarko redöre,és csak reménykedem hogy rendben legyen minden.anno a kislányommal még nem volt kötelezö genetikai ilyen korban..de örülök hogy most van,bár szét rágom a számat.:D
2008. máj. 29. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!