Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok, kb...

32 hetes kismama vagyok, kb fél órája kezdett görcsölni a hasam, csak nincs valami gond? Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Kérlek irjatok! Fontos.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Magnézium, pihenés!!!!
2009. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs itthon,de pihenek nagyon nyugtalan vagyok.
2009. aug. 23. 22:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen amikor indul be a szülés?
2009. aug. 23. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! Ne idegeskedj!

Ha beindul a szülés az vagy a magzatvíz elfolyásával kezdődik, vagy egyszerűen elkezd keményedni- görcsölni a hasad, de ez kihat a derékra, a medencecsontokra. Ezek nem kis görcsök, hiszen elindul a tágulás.

Nálad biztos nem erről van szó, még korai lenne.

Mielőbb vegyél MagneB6 vitamint és 2x2 nyugodtan szedhetsz belőle. Lazítja a méhizomzatát, de a méhszájat viszont nem puhítja, úgy hogy mindenképp hatásos szokott lenni. A max adag ami szedhető 1 nap az a 3x2, ezt döntsd el Te, hogy 2x2 vagy 3x2 szedsz-e be. A görcseidtől függ.

Egyébként ezt a vitamint a terhesség 36-37. hetéig lehet szedni utána el kell hagyni folyamatosan persze. Akkor már nincs rá szükség, hiszen akkor már jöhet a baba.

Azért még azt tanácsolnám Neked, hogy menj el a dokidhoz, aki megnézi a méhszájat, hogy nem nyílt-e ki az összehúzódások miatt. Ezt azért tudom ilyen pontosan, mert nekem a 17. héttől keményedik a hasam, én is szedem a vitamint és pihenek, így kordában tudom tartani a fájásokat. Vigyázz magadra, és írj hogy mi volt Veled.

Nagyon drukkolok, de nem lesz semmi baj, biztos vagyok benne.

22 km

2009. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt,most értem vissza a dokitól,minden rendben,ő is magne b6 javasolt,és sok pihenést.Nektek is minden jót kivánok.Üdv 32 hetes km.
2009. aug. 24. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! én 31.hétben vagyok és ma voltam orvosnál én is görcsölök mostanában és az előzőnél ilyenkor már nyitva volt a méhszályam vele 3x2 no-spa volt. most magnézium és pihenés van dokim szerint egyből ágynyugalom. de persze most nincs nyitva a méhszályam.

nyugalom persze könnyű mondani. Védőnöt hívni!

2009. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma megnyugodtam,mikor a dokim mondta,hogy minden rendben van,nincs nyitva a méhszáj.Aggódtam,mert ez az első terhességem,nehezen jött össze,kislányunk lesz boldog vagyok.Nektek kislányotok vagy kisfiatok lesz?
2009. aug. 24. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

07.07.

Nekem kisfiam lesz, dec.26-ra várjuk. 3. babóca.

Van két nagy lány 18 és 15 éves.

2009. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még elfelejtettem, hogy örülök, hogy minden rendben van.

További jó egészséget és jó babavárást kívánok Neked!

2009. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!