Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nalatok CRL 4,5 mm-nel volt...

Nalatok CRL 4,5 mm-nel volt mar szivhang?

Figyelt kérdés

Kicsit elszontyolodtam... Mult heten hetfon volt 7 mm szabalyos petezsak + szikholyag, mult szombaton 13 mm szabalyos petezsak+ szikholyag, ma pedig petezsakot mar nem mertek csak 4,5 mm elo embrio. Szivhang viszont nem volt. Ha nincs, miert irjak hogy elo embrio? Es nem kellene mar lennie? :( Jovo csutortokon megyek vissza.


A menzeszem rendszertelen volt, a doki ma 6 hetesnek irt le.

Mi a velemenyetek? Felek hogy nem lesz szivhang.


2012. dec. 21. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha azt írja hogy élő embrió, akkor biztos volt szívhang, csak nem kapcsolta be a hangszórót, hogy te is halld!!!


[link]

2012. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos mondta hogy nincs még, de ne keseredjek el...
2012. dec. 21. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne félj! Ha élő embriót írt neked a papírra, akkor biztos él az az embrió.. biztos csak szívpulzálás volt.

Nekem 7 hetesen az első vizsgálatnál írták azt a papírra, hogy ritmusos pulzálás, élő embrió, de csak 10 hetesen hallgattak először szívhangot.

Ne keseredj el, minden rendben lesz!!! Nagyon korai terhes vagy még.

2012. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, bennem is az a szocska tartja a lelket hogy "élő". De utana odairta hogy "szivcsöpulzacio nem igazolhato". Es mondta szoban, van akinek ilyenkor mar van, de ne aggodjak egyelore.

En meg begigizgulhatom a karacsonyt ahelyett hogy elmondtuk volna a szuleinknel! (Azt mondtam amig nincs szivhang nem mondjuk...)


De ha nem igazolhato akkor miert elo? Megszokasbol irhatta?

:(((

2012. dec. 21. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom látta hogy mozog a baba, és akkor nyilván él!


Ne aggódj ha az orvos azt mondta nem gondd hogy még nincs szívhang, lehet ma már van!

2012. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, elhiszem hogy izgulsz, a helyedben én is biztos izgulnék :(

De drukkolok nagyon! Remélem hogy csak annyi a "baj" hogy korán voltál orvosnál.. ahogy előttem is írták, lehet ma már van pulzálás is meg akár szívhang is.

2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma reggel voltam... :(((

Nem tudom hogy tudom kivarni igy a jovo hetet. :(


Koszi a drukkokat, aranyosak vagytok...

2012. dec. 21. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!



En anno ugy jartam h 7 hetesen 3mm re mertek a babat de szivhang nem volt...sajna kovetkezo alkalommal sem vvollt. Missed ab lett..engem a doki mar akkor sem bizztatott..

Drukkolok neked

2012. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ma sem volt es nem is nott azota.

Missed ab kedden.


:((((

2012. dec. 27. 23:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom!!!!

Szívből kívánom, hogy hamar sikerüljön a kisbaba akire vártok és majd a karodban tarthasd!

Kitartást! :(

2012. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!