Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs okom aggódni?

Ugye nincs okom aggódni?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok, és utoljára 7 hetesen voltam uh-n, két hete pedig dokinál, de akkor nem vizsgált meg, csak megnézte az eredményeket. Az uh-n gyönyörűen látszott a kis szíve a babónak, és majdnem elolvadtam, amikor láttam.

Azóta viszont nem érzem magam terhesnek. Alig fáj a mellem, csak nagyon ritkán émelygek egy kicsit, sosem hányok, egy kis haspuffadáson kívül olyan érzésem van, mintha nem lenne bennem senki! Ez megőrjít, és néha ettől kapok hisztigörcsöt... Ugye ha most elmenne a baba annak már látható jelei lennének (pl. vérzés, görcsölés)? Nem szívódhat fel "csak úgy"? Nem akarom elveszíteni, nagyon féltem:(


2008. máj. 28. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyenkor már a terhességi tünetek enyhülnek. A következő ultrahangon megint láthatod majd a babád. Ne aggódj, az idegesség a babának is árt.
2008. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj már annyira várom!:) Igyekszem nyugtatni magam, nagyokat sétálok meg kellemes zenét hallgatok, de néha nagyon elfog a félelem...
2008. máj. 28. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanigy voltam én is. Mindig csak az UH-on nyugodtam meg és utána még egy pár hétig, aztán megint kezdődött. De ne gondolj rosszra. Ha nincs panaszod hidd el akkor ő is nagyon jól van.
2008. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egyaltalan nem volt semmilyen terhes tunetem, ezert csak akkor lehettem teljesen biztos abban, h ott van (persze uh-ok kivetelevel) mikor 19 hetesen megmozdult :))

Addig eszre se vettem szinte, h babas vagyok.

Ne aggodj!

24 hetes kismama

2008. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia.én ma töltöttem be 11.hetet..és ugyan ugy érzek mint te..én is 7 hetesen voltam ultrahangon,és jövöhéten kell mennem ...akkor is azért hogy kapjak beutalot a tarko redö mérésre.szerintem a legtöbb anya ugy érez mint mi.aggodik..és ez egy életen át fog tartani:Dja amugy nekem is volt szivhangom meg minden..:D
2008. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat:) Ezek szerint tényleg nincs okom aggódni. Annyira furcsa, hogy a családban mindenki végighányta a terhességet, az is, aki sportolt meg tök jó kondiban volt, én meg, aki a legbetegesebb vagyok, meg sem érzem:) Nagyon jó babavárást nektek!
2008. máj. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!