Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet látni a...

Tényleg nem lehet látni a durva fejlődési rendellenességeket sima uh-val?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 28 hetesen ment 4D-re, ott derült ki, hogy végtaghiányos a baba:-((( a nőgyógyásza minden uh-kor mindent "rendben" talált, soha nem mondta hogy baj lehet. Perelni fogják, de lelkileg ki törődik velük? Sok éve várták ezt a babát:-( a szívem szakad meg:-(
2012. dec. 18. 12:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
az éjjel beindult a szülés, nem lehetett visszatartani..a kicsi lány súlyos végtaghiánnyal született, lélegeztetőn van, gépek tartják életben:,-( szülők összetörve..:-( kérlek imádkozzatok azért a kicsi lányért!!!!!!!!! :-(
2012. dec. 22. 11:29
 22/27 A kérdező kommentje:
egyszer próbáltam hívni az apukát, ki volt kapcsolva a telefonja..megőrjít ez a bizonytalanság még engem is!!!! :-( egész nap bőgtem, csak ők jártak a fejemben.
2012. dec. 22. 12:58
 23/27 anonim ***** válasza:
:( Így ismeretlenül is megkönnyeztem.
2012. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérlek, ha tudsz valamit a Kicsirő, írj. :(
2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
sajnos a szülők beleegyezése nélkül nem mondhatok semmit:-( a kicsi lány angyalka lett, a dokit feljelentették :,-( idén újra próbálkoznak:-( anyuka még a pszichiátrián van, idegösszeomlással, mihelyst tudok vele beszélni ( sokszor nyugtatózzák) megírom mi lett a dokival, persze, ha beleegyeznek, hogy leírhatom.
2013. jan. 4. 10:37
 26/27 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom a babát, de a körülményeket figyelembe véve talán mindenkinek jobb így. Ma még nagyon fáj a szülőknek, de egy idő után beletörődnek amin nem tudnak változtatni, és ha talán születik egy egészséges gyermekük, megnyugszik a lelkük. A feljelentésről annyit, hogy magukba kell nézni: tehet-e az orvos a végtaghiányról? Nem. Arról talán igen, hogy nem ismerte fel időben, ezt én nem tudom megítélni, a vizsgálat majd kideríti, hibázott-e vagy sem. Akkor viszont ott a kérdés, hogy ha néhány héttel hamarabb kiderül a rendellenesség, akkor a szülők elvetették volna-e a várva várt gyermeket. Mint előtte írtad, felajánlották a szülőknek, hogy megindítják a szülést idő előtt, de ők ezt elutasították, mert ragaszkodnak a gyermekükhöz. Tehát, ha hamarabb, mondjuk a 16. hét környékén megtudják a bajt, akkor megtartották volna.
2013. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nem tudom, mi lesz, egyenlőre az apukával tudtam pár szót váltani. Az orvosok a mielőbbi terhesség( gondolom 3 hónap múlva) mellett "szavaznak", hogy túllépjenek ezen a tragédián:-( annyira ragaszkodtak a kicsi lányhoz:-(( annyira akarták! Lehet, ha majd idővel kicsit lenyugszanak, átgondolják a történteket, ők is azt fogják majd mondani, hogy a kicsi angyalkának jobb így :-( de ezt ép ésszel felfogni, és elviselni...... nem tudhatom, hogy miként döntöttek volna, ha hamarabb kiderül. Nagyon bízom benne, hogy az anyukát hamarosan hazaengedik:-(
2013. jan. 4. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!