Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, az lehetséges...

23 hetes vagyok, az lehetséges, hogy csak apró rebbenéseket érzek, és nem erőteljesebb mocorgásokat a babám részéről? Ugye minden rendben a babómmal, az első gyerkőcöt várjuk.

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Ezek az első mozgásai? Eleinte még alig érzed őket és inkább rebbenések vagy buborékok, mint határozott mozgások. Sőt eleinte még nem is érzed mindennap, de később ahogy növekszik egyre erősebbek lesznek a rúgásai, és gyakrabban fogod érezni.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy darabig ez lesz. Kitartás!
2008. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem; ezek az első mozgásai, 17hetesen éreztem először. Azután nem igazán, majd újra éreztem a rebbenéseket,21 hetesen voltunk UH-on és akkor a dokim azt mondta, hogy minden ok a manócskával.
2008. máj. 28. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. (1 válaszoló vagyok) Akkor meg nyugodj meg, ha a vizsgálaton minden rendben volt. Ez a nagy meleg őket is megzavarhatja. A lényeg az, hogy legalább naponta egyszer érezd Őt.
2008. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szió!Én is 23 hetes vagyok,és ha ülök vagy állok,akkor én is csak jó nagy buborékoknak érzem a mozgásait,de próbáld ki hogy hanyatt fekszel,és akkor sokkal jobban fogod érezni.Nekem azért már tud fájdalmas rúgásokat is produkálni,de nem baj,én örülök neki. :)
2008. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 25 hetes vagyok, és csak néha érzek mozgásokat. Pedig a dokim szerint adktív a baba, de van még bőven helye.

Azt mondta, hogy erőteljesebb mozgásra csak később számíthatok.

Szép babavárást!

2008. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, boldog babavárást kívánok nektek!
2008. máj. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!