Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 23. hetet. De...

Holnap töltöm a 23. hetet. De úgy érzem, mintha a babám az utóbbi 2napban keveset mozog? Mitől van ez? Lehet baja a kisbabámnak? Vagy csak a meleg miatt van ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 23 hetes kismama vagyok,és tegnap óta én is keveset érzem a pici mozgását!Biztos nincs semmi bajuk,hanem szerintem az idő is megzavarja őket,és picit lehet lustibbak.Ne aggódj.Én is nagyon aggódtam tegnap,de megnyugtattak,hogy szokott ilyen lenni.Nem mindig lehet elemében,mondjuk én jobban örülnék ha állandóan mozogna,legalább én is nyugodt lennék,mert tudnám hogy jól van.
2008. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató választ. Igazából én is jobban örülnék, ha sűrűbben,és erőteljesebben jelentkezne be a kisfiam.

Boldog babavárást kívánok neked!

2008. máj. 28. 16:37
 3/5 anonim válasza:

Szia én is pont a 23. hétbe léptem, nekem pl. tegnap szinte egész nap mozgott a babó, ma pedig tegnapihoz képest jóval lustibb!

A múlt hét elején nagyon sokat éreztem a mozgást és a hét közepétől a hét végéig szinte alig, már könyörögtem neki :) mert úgy meg voltam ijedve, hogy már a dokit akartam hivni, szóval ilyenek a kis édesek néha nagyon ktivak, néha pedig úgy kell rájuk "parancsolni"! :)

2008. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 25 hetes vagyok, és napközben abszolút nem érzem, hogy mozog. Este otthon, ha lepihizek, akkor érzem a mozgólódást, de még nem erőteljes.

Szerintem biztosan jól vannak a picik! Az idő biztosan ki hat rájuk is.

2008. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes terhes vagyok és hála Istennek nálam nagyon aktiv a kisbabám! Reggelente addig nem kelek fel,amig nem érzem,hogy megmozdul! De ha nem akar megmozdulni mindig simogatom a pocimat és beszélek hozzá! Ilyenkor tuti a siker nálunk!

Boldog baba várást!

2008. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!