Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden hová érdemes 4d-re...

Szegeden hová érdemes 4d-re menni?

Figyelt kérdés
Állítólag Szabó János doktor a legjobb, de nincs számom. Tudtok segíteni?
2008. máj. 28. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Szegeden csak egy helyen csinálnak 4D-s ultrahangot, a Klinikán... Én éppen holnap fogok menni, és a bejelentkezésnél nem kínáltak választási lehetőségeket, én csak erről az egy helyről tudok... 24 hetes kismama
2008. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több helyen is van a Klinikán kívül, magánrendelőkben. A neten találtam több címet. Nekem Szabó doktort ajánlotta a védőnő, állítólag ő "tévedhetetlen" :D
2008. máj. 28. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Medicenterben voltunk a Petőfi S. sgt.-on Surányi Andrea doktornőnél. Felejthetetlen élmény volt 24 hetesen. Asszem 12 e volt. Videokazit, CD-t, és fotósorozatot kaptunk.

Üdv, 36 hetes k.mami

2008. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de én 16 hetesen voltam a klinikán, és a doki Szabó J. volt. Úgy kezdte az uh-t, hogy Magdika, hogy kell átváltani 3D-be? Teljesen kifehéredtem! A nagy dimenziókkal meg semmit sem láttam a babámból, még csak a körvonalait sem!!! Én nem mennék mégegyszer oda! A pénzt persze elkérte...

Ha gondolod írj privit, és küdök neked néhány képet, hogy mire volt képes Szabó J.!

2008. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2008. máj. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!