Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok kismamának már a 12 heti...

Sok kismamának már a 12 heti uh-on mozgott a babája. Az enyém miért nem? Most kezdtem el aggódni ezen, pedig már 15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A pici pocaklakóknak is vannak nyugalmi és aktív időszakaik. Ők sincsenek mindig ébren, úgy, ahogyan természetesen mi sem. Lehet, hogy éppen aludt, amikor "kukkoltátok". Ha nem mondta az orvos, hogy gond van, akkor nincs is, mert bizonyára szívhangot meg szoktatok hallgatni, abból derülne ki, ha baj lenne. Később, pár hét múlva, amikor már magad is érzed a mozgását, akkor nyugodtabb leszel, lesz "bizonyítékod" arra, hogy nagyon jól érzi magát a pocakodban, ne aggódj! =o)
2008. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babóm a 12. héten a lábacskáit felhúzva,békésen alukált.

Azóta persze,már simán kirúgja az oldalamat.:)

Ne aggódj,belejön a Te babád is!

36 hetes kismami

2008. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem biztos teljesen normális dolog.lehet,hogy aludt,vagy pihent.nekem meg azt mondták,hogy feltünöen sokat mozgott.
2008. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. nekem se mozgott, így csak a szívhangot tudtuk megnézni. Azóta persze már bepótolta:)

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyem meg bukfencezett is a 12. hetin, de a baratnome meg sem mozdult, aludt. szoval ez babatol fugg, ha rendben volt a szive, es gondolom rendben volt ha nem mondtak semmit, akkor ne aggodj, nemsokara megerzed majd hogy mocorog, meg unni is fogod, amikor te vegre agyba kerulsz, aludnal a baba meg akkor kezd akciozni... :)
2008. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!