Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az eredmények 19....

Jók ezek az eredmények 19. héten? Kérhetek véleményeket? Nektek mekkorák voltak?

Figyelt kérdés

19+4 ikres kismama vagyok

"A" baba BPD 41mm AC 138mm FL 28 mm

"B" baba BPD 43mm AC 142mm Fl 30 mm


AFP 49,52 ng/ml 1.64mom

a másik pedig akkor is befektetnek ha nincs saját orvosom vagy azokra is odafigyelnek ennyire akinek nincs



2012. dec. 13. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyan nem voltak ikreim, de azt így is mondhatom, hogy nincs köztük különbség (méretre) :-) 19 hetes babáknak több, mint 4 centis buksi, igen szép nagy! :-) mik lesznek? Valószínű minden ikresre jobban figyelnek, fogadott orvostól függetlenül:-) boldog babavárást:-)))
2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz nekem csak egyedüli babám van de leírom az adatait:

én voltam pont 18 hetesen is UH-on,akkor ezek lettek a méretei:

BPD:42 mm,

AC:128 mm,

FL:27 mm.


A 19+1 hetes UH-on pedig ezek lettek(azaz tegnap):

BPD:44 mm,

Femur:29 mm.


19+2 hkm

2012. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fiúk lesznek, köszönöm szépen.

úgy gondoltam elkezdek majd szép lassan készülödni mert azt hallottam hogy 30.hét környékén fektetik be az ikreseket, de nekem nincs fogadott orvosom

2012. dec. 13. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, be fognak fektetni ha jól érzed magad, ha nem..max a 33.hétig várnak, utána a kórházban kell maradni szülésig. 2 kicsi fiúcska, de jó:-))) és nem is kicsik! :-) első voltam:-)
2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

* ja és az AFP-d jó lett..

nekem a leletemre az van ráírva,hogy 0,51 és 2,50 Mom között jó az eredmény.


19+2 hkm

2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"jók ezek az eredmények?" amikor ultrahangon vagy, szerinted nem mondaná az orvos, ha valami gond lenne??

annyi hasonló kérdést tesznek itt fel, mintha az orvos nem mondana semmit. ha gond van szól, ha nincs, akkor meg örülj. ennyi.

2012. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj, teljesen jók az eredményeid.

én kétszer szültem ikreket :)

Sok kitartást Neked :)

2012. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es: :-) ejha, ez igen:-) 4 gyerkőc, egy-egy ikerpár, milyen szépek lehetnek:-)))) gratulálok mindkettőtöknek! :-) mármint a kérdezőnek és a 7-esnek:-)
2012. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!