Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dokim által felírt Gyno-Pevary...

Dokim által felírt Gyno-Pevaryl hüvelykúpot használhatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A tájékoztatóban nem ajánlják terheseknek, csak orvosi javaslatra. Mégsem merem elkezdeni. Nincs igazán folyásom (reggel egy pici) 1 tisztasági betéttel kibírom egy nap. Előtte Pimafucin kúpot használtam (3db) nem észleltem változást. Használ valaki ilyen kúpot?

24 hetes kismama


2008. máj. 28. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd,ha az orvos írta fel.A tájékoztatóban annyi marhaságot összehordanak!
2008. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha azorvos írja fel használd nyugodtan! Már ránézésre is babát vársz, ha esetleg nem tudta volna amikor felírta! :))) Tényleg, ugye nem tavaly irattad fel? :)))

Szóval nyugodtan, én is használtam ilyet anno. Tudják mit lehet egy ilyen nagypocisnak adni!

2008. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen most írta fel, előtte a Pimafucin-t kaptam. Utánna nem éreztem vátozást. De panaszom nincs. Csak az a kis reggeli folyás (világos színű, szagtalan)
2008. máj. 28. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a 26. hétben vagyunk. Már sajnos nagyon sokszor kaptam kúpot, mert mindig visszajött a folyás. Bár nekem sajna nem csak reggel,és néha ég, viszket. A doki azt mondta jobb kikezelni, mert utána továbbterjedhet, és az nagyobb gondot okoz. Konkrétan nem ilyen gyógyszert kaptam, de szerintem szedd nyugodtan.
2008. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megrémíteni de van olyan ferőzés ami nem okoz panaszt de ha nincs kezelve koraszüléshez, idő előtti burokrepedéshez, magzat fertőzéshez vezethet. Ha a dokid felírta HASZNÁLD mindenképp!!! Nekem is volt többször fertőzésem terhesség alatt és többféle kúpot krémet is használtam sőt antibiotikumokat is szedtem és makk egészséges kislányom lett! A fertőzés veszélyesebb mint amit a doki felir! Kevés magzatkárosító gyógyszer van és azt nem is irják fel! A tjékoztatóba meg azért van az irva h nem ajánlott mert nincs elég tapasztalat a háttérbe. Szoval használd ha a doki mondta és nem lesz semmi baj!
2008. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is használd,mert ha nem használod többet árthatsz,mint gondolnád.Biztos nem poénból írta fel a dokid,ezeket egyébként gombára szokták adni.Modjuk nekem is már többször volt folyásom,de nekem meg úgy kellett könyörögni a dokinak,hogy írjon már fel valamit.Én már anno póruljártam,mert volt már koraszülésem,egy olyan fertőzéstől,ami nekem a világon SEMMILYEN tünetet nem okozott,ezért nem vettem észre,hogy fertőzésem lenne.Ja és van olyan doki aki ezeket a kúpokat már a 12hét előtt is,felírja a kismamáknak. 36hetes kismama
2008. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ezt írta fel az orvos. Használd nyugodtan!

33 hetes kismami

2008. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!