Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori a terhesség...

Mennyire gyakori a terhesség alatti menstruáció?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallani erről.A barátnőm is végig mensizte a terhességét,bajok nélkül.
2008. máj. 27. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem gyakori, de valóban előfordul. De azt tudni kell, hogy ezek a vérzések nem olyanok mint a rendes mensi, csak abban az időben jelentkezik, de ált kevesebb és rövidebb ideig is tart. Persze vannak kivételek is.
2008. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább a terhesség elején jellemző. Szerintem ritka, hogy az egész terhesség alatt. Ezek a vérzések tényleg nem ugyanolyanok: kevesebb mennyiségre és időtartamra is.
2008. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Na!Ennyivel is okosabb vagyok most már! :D
2008. máj. 27. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm (június végén fog szülni) az első felét végig menstruálta. Sőt, még szedte a fogamzásgátlót is, így esett teherbe, és csak az 5. hónapban tudta meg, hogy terhes. Addig semmi nem látszódott rajta. Szerencsére nem lett semmi baja a babusának.

Szerintem az előfordulása elég ritka, pláne az ilyennek, amit leírtam. Miért? Nálad ez van? Amúgy ha nincs semmi gond a babával, akkor nem baj, ha van közben menszid.

2008. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

már bocsi de megkérdezhetem h milyen gyógyszert szedett.

amúgy ha vki rendesen szedi a gyógyszert talán 1:100000hoz az esély h terhes lesz. nemhiszem h a barátnőd teljesen odafigyelt volna a bogyókra, meg úgy általában magára...

2008. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm aki az 5. hónapban tudta meg. És végig szedte a gyógyszert meg menstruált, aztán előbb is született a baba, már rég nem láttam őket de biztos jól vannak, csak nem volt sok idejük felfogni, hogy szülők lesznek. Akit te ismersz véletlenül nem afroamerikai lány?
2008. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akarták a babát,gondolom így nem szedett akkor már gyógyszert.Csak végig vérezte...Amúgy köszi a választ mindenkinek!
2008. máj. 31. 22:00
 8/8 anonim válasza:
a terhesség első harmadában még normális ha vérzik vki, utána már nem annyira
2008. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!